Samsung Galaxy Note 3 — BÖYLE ŞARJ PROBLEMİ GÖRÜLMEDİ

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 5

13.Eyl.2015 11:39:58 via Website

MERHABA. HEMEN SORUNUMU ANLATAYIM. GECE TELEFONUMU ŞARJA TAKIYORUM VE SABAHA KADAR ŞARJDA KALIYOR. SABAHA TELİ ELİME ALDIĞIMDA HİÇBİR ŞEKİLDE TEPKİ VERMİYOR. ÜZERİNDEKİ MAVİ LED IŞIĞI SANKİ BİLDİRİM GELMİŞ GİBİ YANIP SÖNÜYOR AMA TUŞLARDAN HİÇBİRİ İŞLEMİYOR. TEST ETMEK AMAÇLI KENDİ CEBİMİ ARADIM ÇALIYOR AMA TELDE EN UFAK BİR KIPIRDANMA YOK (TİTREŞİM, ZİL SESİ VS.) TEKRAR DAN ŞARJA TAKIYORUM GENE HİÇ KIPIRDANMA YOK.SABAHA İŞE GİTMEK İÇİN KURDUĞUM ALARM BİLE ÇALMIYOR. BU YÜZDEN İŞİME GEÇ KALIYORUM. BU ARALAR ÇOK SIK OLMAYA BAŞLADI ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BU ARADA 4.4.2DE BÖYLE BİR PROBLEMİM YOKTU. 5.0 YÜKLEDİKTEN SONRA BÖYLE OLDU.

EDİT: BUGÜN GENE AYNI SORUN OLDU. BU SEFERKİNDE KIRMZI LED DEVAMLI YANIYORDU.

• Forum girişleri 488

13.Eyl.2015 17:40:23 via Website

cihangir

MERHABA. HEMEN SORUNUMU ANLATAYIM. GECE TELEFONUMU ŞARJA TAKIYORUM VE SABAHA KADAR ŞARJDA KALIYOR. SABAHA TELİ ELİME ALDIĞIMDA HİÇBİR ŞEKİLDE TEPKİ VERMİYOR. ÜZERİNDEKİ MAVİ LED IŞIĞI SANKİ BİLDİRİM GELMİŞ GİBİ YANIP SÖNÜYOR AMA TUŞLARDAN HİÇBİRİ İŞLEMİYOR. TEST ETMEK AMAÇLI KENDİ CEBİMİ ARADIM ÇALIYOR AMA TELDE EN UFAK BİR KIPIRDANMA YOK (TİTREŞİM, ZİL SESİ VS.) TEKRAR DAN ŞARJA TAKIYORUM GENE HİÇ KIPIRDANMA YOK.SABAHA İŞE GİTMEK İÇİN KURDUĞUM ALARM BİLE ÇALMIYOR. BU YÜZDEN İŞİME GEÇ KALIYORUM. BU ARALAR ÇOK SIK OLMAYA BAŞLADI ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM. BU ARADA 4.4.2DE BÖYLE BİR PROBLEMİM YOKTU. 5.0 YÜKLEDİKTEN SONRA BÖYLE OLDU.

EDİT: BUGÜN GENE AYNI SORUN OLDU. BU SEFERKİNDE KIRMZI LED DEVAMLI YANIYORDU.

Bu problemi nasıl düzeltiyorsun ? Format atmayı denedin mi?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 5

13.Eyl.2015 18:44:39 via App

şöle güç tuşuna 7sn boyunca tel reset atıyor. sonra sanki hiç birşey olmamış gibi günlük kullanıma devam ediyorum. format atmayı denemedim ama odin ile 5.0 yüklemeden önce wipe factory reset ve wipe cache işlemi yaptım.

• Forum girişleri 5

15.Eyl.2015 09:26:04 via App

cihangir

şöle güç tuşuna 7sn boyunca tel reset atıyor. sonra sanki hiç birşey olmamış gibi günlük kullanıma devam ediyorum. format atmayı denemedim ama odin ile 5.0 yüklemeden önce wipe factory reset ve wipe cache işlemi yaptım.

bugün gene aynı problem oldu. artık neredeyse her gece şarja takıp sabah aldığımda aynı problem oluyor. yardım edecek kimse yokmu

• Forum girişleri 488

16.Eyl.2015 08:58:30 via Website

cihangir

cihangir

bugün gene aynı problem oldu. artık neredeyse her gece şarja takıp sabah aldığımda aynı problem oluyor. yardım edecek kimse yokmu

Fotoğraf ve videolarını yedekle bir stock rom at istersen. donanımsal gibi durmuyo yazılımsal bir sıkıntı gibi.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 13

16.Eyl.2015 10:45:16 via Website

cihazı bir önceki sürüme döndürmeniz gerekiyor. maalesef donanım-yazılım ikilisinde sorun var. ayrıca bataryanızında ömrü bitmiş olabilir, dengesiz akımlar vererek telefonu bozuyor olabilir.

• Forum girişleri 5

16.Eyl.2015 18:28:05 via App

cevaplar için teşekkür ederim. başka bi yabancı foruma yazmıştım sorunumu. onlarda batarya veya şarj ekipmanımda problem olabilir demişlerdi. dün gece şarj kablosunu değiştirip usb3.0 olan harici diskimin kablosuyla şarj ettim sorun çıkmadı. bugünde aynı şekilde deniyecem, problem çıkmazsa şarj kablosunu değiştiricem.