LG G3'mü yoksa Asus Zenfone 2'mi ?

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 304

13.Eyl.2015 22:24:46 via App

2 yıllık Nexus 4 kullanıcısı olarak artık yeni bir telefon almanın vakti geldi diye düşünüyorum fakat cebimden çok fazla para çıksın istemiyorum. Aklımda fiyatlarına göre bu iki telefon var.

✔ Zenfone 2 - 32 GB - 4 GB Ram - 2.3 Ghz İşlemci (1300 TL)

✔ G3 - 32 GB - 3 GB Ram (1300 TL)

Asusun ekran parlaklığı kötü diyorlar, ayrıca kamerası konusunda biraz şüpheliyim. LG ise ekran ve kamera konusunda daha başarılı görünüyor fakat 2K ekranın pile etkisi nasıl olur bilmiyorum. Ayrıca Nexus 4'ten sonra önceliğim kamera ve tasarım oldu. Performansta iki cihazında sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

Sonuca gelirsek arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi, bayramdan hemen sonra yeni telefonumu elime alıcam. Bu ikisi arasında kaldım. Bütçem sınırlı. Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Özellikle bu iki cihazdan birini kullanan arkadaşlar yorum yaparsa çok sevinirim :)

• Forum girişleri 54

13.Eyl.2015 22:44:39 via Website

LG G3 kullanabilirsin kardeşim. Doğru optimizasyonlar ile batarya sıkıntısı çok fazla çekmezsin. Asus kullanan bir ağabeyim telefonu servise yolladığında, kullanıcı hatası diyerek geri yolladılar. Bunu yapan: Telefonu bize yollayın kullanıcı hatası olan ürünleri ücretli de olsa tamir ediyoruz diyen servis. Performans konusunda sorun yaşamazsın fakat ekran parlaklığı arıyorsan G3

• Forum girişleri 304

14.Eyl.2015 10:12:39 via App

LG G3 zaten benim için ön planda ama ekranı yüzünden pil konusunda şüpheliydim. Performansta ise dediğin gibi ikiside sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum. Sanırım tercihim G3'ten yana olacak :)

• Forum girişleri 202

14.Eyl.2015 12:44:44 via App

Merhaba, bir forumda g3 un çatlama sorunu olduğu belirtiliyordu, bu yüzden ilk üretimden almayın deniliyor

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

14.Eyl.2015 14:51:33 via App

lg g3

• Forum girişleri 488

14.Eyl.2015 15:48:05 via Website

Yunus Emre HOROZ

lg g3

ekran kalitesi ve zariflik için G3 ü tercih ederdim, asus kasa konusunda çok kaba. :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 304

14.Eyl.2015 22:52:12 via App

Asus Zenfone 2'yi inceleme fırsatım oldu geçenlerde. Hissedilir derecede ağır ve kalın bi telefon değil. Ama kamera ve ekran kalitesiyle g3 bana da uygun geliyor. Bu arada VainGlory diye bi oyun var Playstore'da. Nexus 4'ümde hafif kasıyor. Bunu benim için G3 kullanan bi arkadaş deneyip aldığı performansı yazabilir mi?

• Forum girişleri 488

15.Eyl.2015 08:32:21 via Website

Tunahan Doğan

Asus Zenfone 2'yi inceleme fırsatım oldu geçenlerde. Hissedilir derecede ağır ve kalın bi telefon değil. Ama kamera ve ekran kalitesiyle g3 bana da uygun geliyor. Bu arada VainGlory diye bi oyun var Playstore'da. Nexus 4'ümde hafif kasıyor. Bunu benim için G3 kullanan bi arkadaş deneyip aldığı performansı yazabilir mi?

Kardeşim ile oynarız arada onda G2 var ve kasma vs yok rahat oynuyor. G3 de böyle bir problem yaşamazın.

• Forum girişleri 304

15.Eyl.2015 11:41:10 via App

Çok teşekkürler içim rahat o zaman :) Bayramdan sonra hemen bi G3 alıyorum.

• Forum girişleri 488

16.Eyl.2015 08:57:03 via Website

Tunahan Doğan

Nickim "muhlissoysal" ekleyebilirsin bu arada prof. oynarım :D

• Forum girişleri 13

16.Eyl.2015 10:43:29 via Website

G2 desen belki düşünürdüm ama G3 olmamış :) Gerçekten Zenfone 2 güzel.

• Forum girişleri 304

16.Eyl.2015 12:43:53 via App

Muhlis Soysal

Tunahan Doğan

Nickim "muhlissoysal" ekleyebilirsin bu arada prof. oynarım :D

Tamam ekledim :D