800 tl -1600 tl arası akıllı telefon

• Cevaplar:31
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 14

14.Eyl.2015 16:17:15 via Website

arkadaşlar forumda yeniyim. akıllı telefon almayı düşünüyorum.

1) internette hızlı olan ( kasmayan donmayan) yani işlemci sorunu çıkartmayacak hızlı bir telefon

2) güzel fotoğraflar çekebilecek bir telefon ( selfie, makro çekim vs. )

3) ısınma ve pil ömrü konularında standartın altında olmayan bir telefon

4) face, twitter, instagram, skype gibi programlarda işlevsel bir telefon

5) office tipi programlarda kullanışlı bir telefon

6) beni 4-5 yıl götürebilecek yani teknolojisi ileriye yatkın bir telefon

arıyorum. bütçem belli ve acelem yok. yardımcı olursanız sevinirim.

sizleri yönlendirmek istemiyorum ama kendi araştırmalarımda asus zenfone6, samsung galaxy s5 ve note 3 ile lg g3 arasındayım. Bunlar ve dışındaki bilgilendirici tavsiyelerinizi bekliyorum.

— değiştirilme tarihi 14.Eyl.2015 17:23:07

• Forum girişleri 442

14.Eyl.2015 17:28:54 via App

xperia z2 birde ona göz at samaung almani tavsiye etmem bir yerden sonra performanstan cok dis goruntusu tasarimi onemli olacak plastik kasali cihazlardan cok celik veya metal kaplamali bir cihaz almani tavsiye ederim birde note 3 kesinlikle elma

Android Candır

• Forum girişleri 442

14.Eyl.2015 19:03:10 via Website

tasarımı cok kaba kenarları soyuluyor plastık kaplı ve zamanla hantallasan bir isletim sıstemıne sahıp sahsi dusuncelerim

Android Candır

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

15.Eyl.2015 05:57:19 via App

ersun şenturk

tasarımı cok kaba kenarları soyuluyor plastık kaplı ve zamanla hantallasan bir isletim sıstemıne sahıp sahsi dusuncelerim

evet samsungların kenarları soyuluyor

• Forum girişleri 54

15.Eyl.2015 08:13:04 via App

Yunus Emre HOROZ

ersun şenturk

2 sene s4 1 sene s5 kullandım hiç soyulma yaşamadım. Tamamı ile kullanıma bağlı...

Devre dışı bırakılan hesap
  • Forum girişleri 122

15.Eyl.2015 08:14:46 via App

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

ersun şenturk

2 sene s4 1 sene s5 kullandım hiç soyulma yaşamadım. Tamamı ile kullanıma bağlı...

s3 kullanıyorum yanları soyuldu

• Forum girişleri 54

15.Eyl.2015 09:01:45 via Website

Yunus Emre HOROZ

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

ersun şenturk

Söylediğim gibi... Kullanıma bağlı.

• Forum girişleri 442

15.Eyl.2015 14:01:52 via App

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

ersun şenturk

o zaman soyle diyelim cok nazik davranmadiginda soyulma oluyor

Android Candır

• Forum girişleri 14

15.Eyl.2015 14:15:52 via Website

ersun şenturk

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

Arsel V.

Yunus Emre HOROZ

ersun şenturk

o zaman soyle diyelim cok nazik davranmadiginda soyulma oluyor

genel olarak telefonu temiz kullandığım için bir handikap sayılmaz

• Forum girişleri 442

15.Eyl.2015 15:53:10 via App

s4 note3 bu iki cihaza ne kadar nazik davransanda soyupma olacaktir t3k cozum kilif takmak

Android Candır

• Forum girişleri 13

16.Eyl.2015 11:06:10 via Website

Aynı şeyi düşünüyorum. Sony kalitesini mutlaka denemelisiniz.

• Forum girişleri 14

16.Eyl.2015 11:09:48 via Website

saydığım özellikler açısından sony gerçekten üstün mü?

• Forum girişleri 54

16.Eyl.2015 11:34:03 via Website

kuzeydenizli

Sony'nin saydığın özellikler bakımından üstün olduğu nerede görülmüş Allah aşkına? Ben Android geliştiricilerden biriyim ve Kullanmadığım telefon kalmadı. günlük kullanmalardan bahsetmiyorum... daha ileri düzey yazılımsal ve teknik kullanımlar. bol bol benchmarklar vs.

Sony, bir kere kendi telefonlarında daha yüksek megapixel li kamera kullanmasına rağmen samsung'a verdiği sensörler ile samsung'un çektiği görselin yanına bile yaklaşamıyor. sony'nin su geçirmezlik politikasını değiştirip, suya dayanıklı. olarak kayda geçirdiğini biliyor musunuz? kameranın soluk çekmesi? cyanogenmod gibi saf android kullandığı için arayüzü biraz daha hızlı evet. fakat kullandığı işlemci? bir kere premium dediği telefonlarında bile snapdragon 801 ya da 810 kullanıyor ki bu iki işlemci snapdragon için yüz kızartan işlemciler... bence biraz daha araştır.

• Forum girişleri 14

16.Eyl.2015 11:46:17 via Website

Arsel V.

kuzeydenizli

Sony'nin saydığın özellikler bakımından üstün olduğu nerede görülmüş Allah aşkına? Ben Android geliştiricilerden biriyim ve Kullanmadığım telefon kalmadı. günlük kullanmalardan bahsetmiyorum... daha ileri düzey yazılımsal ve teknik kullanımlar. bol bol benchmarklar vs.

Sony, bir kere kendi telefonlarında daha yüksek megapixel li kamera kullanmasına rağmen samsung'a verdiği sensörler ile samsung'un çektiği görselin yanına bile yaklaşamıyor. sony'nin su geçirmezlik politikasını değiştirip, suya dayanıklı. olarak kayda geçirdiğini biliyor musunuz? kameranın soluk çekmesi? cyanogenmod gibi saf android kullandığı için arayüzü biraz daha hızlı evet. fakat kullandığı işlemci? bir kere premium dediği telefonlarında bile snapdragon 801 ya da 810 kullanıyor ki bu iki işlemci snapdragon için yüz kızartan işlemciler... bence biraz daha araştır.

teşekkür ederim. sony ile ilgili biraz önyargılıyım zaten

• Forum girişleri 54

16.Eyl.2015 13:02:13 via Website

Rica ederim... Sony diye tutturan arkadaşlara saygım sonsuz fakat daha profesyonel bir açıdan yaklaşan yazılımcılar yani bizlerin biraz olsun deneyimlerine güvenmeleri gerekiyor.

• Forum girişleri 14

16.Eyl.2015 13:19:35 via Website

Arsel V.

Rica ederim... Sony diye tutturan arkadaşlara saygım sonsuz fakat daha profesyonel bir açıdan yaklaşan yazılımcılar yani bizlerin biraz olsun deneyimlerine güvenmeleri gerekiyor.

peki bir öneriniz var mı akıllı telefon için

• Forum girişleri 54

16.Eyl.2015 13:32:26 via Website

kuzeydenizli

Arsel V.

Düşük bütçe ile alabileceğin telefon olarak Huawei Ascend Mate7 önerebilirim. adamlar orta sınıf telefon diye premium telefon üretmişler bence biraz araştır bu cihazı.

• Forum girişleri 251

17.Eyl.2015 20:21:55 via Website

Arsel V.

kuzeydenizli

Arsel V.

Düşük bütçe ile alabileceğin telefon olarak Huawei Ascend Mate7 önerebilirim. adamlar orta sınıf telefon diye premium telefon üretmişler bence biraz araştır bu cihazı.

tasarım olarak çok şık bir telefon mate 7 ayrıca bataryası felan ideal bencede şuanki çoğu amiral gemi telefonlardan daha iyi tasarıma sahip