800 tl -1600 tl arası akıllı telefon

• Cevaplar:31
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 54

17.Eyl.2015 22:50:32 via Website

nemesis41

Arsel V.

kuzeydenizli

Arsel V.

Rica ederim... Sony diye tutturan arkadaşlara saygım sonsuz fakat daha profesyonel bir açıdan yaklaşan yazılımcılar yani bizlerin biraz olsun deneyimlerine güvenmeleri gerekiyor.

peki bir öneriniz var mı akıllı telefon için

Düşük bütçe ile alabileceğin telefon olarak Huawei Ascend Mate7 önerebilirim. adamlar orta sınıf telefon diye premium telefon üretmişler bence biraz araştır bu cihazı.

tasarım olarak çok şık bir telefon mate 7 ayrıca bataryası felan ideal bencede şuanki çoğu amiral gemi telefonlardan daha iyi tasarıma sahip

Aynen öyle kardeşim

• Forum girişleri 4

18.Eyl.2015 15:19:35 via Website

Asus zen fone 6 cihazını incelemeni öneririm benim için ideal özellikleri var yinede kendi kararın :)

• Forum girişleri 14

18.Eyl.2015 15:31:44 via Website

zenfone 6 yı incelediğimde işletim sisteminin biraz geride kaldığını ve arka kapağın plastik olduğunu gördüm ancak özellik kalite ekseninde bakıldığında iyi bir alternatif

• Forum girişleri 4

18.Eyl.2015 15:45:21 via Website

Asus akıllı mobil cihaz işine yeni girdiği için bunlar normal bence zamanla sürüm ve güncellemelerle güzel şeyler geliceğine inanıyorum :) arka kapağı plastik ama belirli bir süre kullandıktan sonra herkesin yaptığı gibi değişiklik açısından kılıftan kılıfa koştuğum için benim için pek önemli olmuyor :)

• Forum girişleri 14

18.Eyl.2015 16:00:04 via Website

başka özelliklerini sayabilir misiniz? kamera,aps vs. bi de 5,5 inç diye hatırlıyorum. büüklük sorun yaratıyor mu?

• Forum girişleri 251

05.Eki.2015 21:22:36 via Website

kuzeydenizli

lg g2 kullanan var mı ?

g2 çok iyi telefon ama önermem artık eskidi telefon onun parasına çok daha iyi ve güncel telefonlar alabiliyorsun

• Forum girişleri 14

06.Eki.2015 19:19:27 via Website

nemesis41

kuzeydenizli

lg g2 kullanan var mı ?

g2 çok iyi telefon ama önermem artık eskidi telefon onun parasına çok daha iyi ve güncel telefonlar alabiliyorsun

mesela

• Forum girişleri 251

06.Eki.2015 20:14:58 via Website

kuzeydenizli

nemesis41

kuzeydenizli

lg g2 kullanan var mı ?

mesela

m4 aqua yeni su geçirmez güncelleme konusunda sıkıntısız sadece class 10 bir hafıza kartı alıcaksın sonra kullanıcaksın kamera olarak g2 den çok çok iyi dememe gerek yok biri 2013 ağustos telefonu biri 2015 telefonu kamera konusunda daha iyidir işlemci olarak s615 daha iyi g2 ekranı daha büyük ve full hd s800 işlemciden daha iyi bana göre fakat benchmarklara göre aynılar .D
huawei p7 öneririm gayet akıcı bir telefon kamera konusundada başarılı bence huawei sadece ekranı için alınabilir bir telefon p7 yi kullandım ekranı çok yumuşak diğer telefonlarda parmağım hiç kaymaz bunda yağ gibi kayıyor tasarımıda çok güzel
not:elimle alakalı değil aynı anda denedim
sony xperia c4 eğer çok selfie çekerim diyorsan bu telefon tam senlik dostum ön tarafta led flash var 5mp kaliteli fotoğraflar çekebilirsin ayrıca ekranı da büyük olduğundan sosyal medyada rahat kullanım sağlıyor MediaTek'in 1.7 GHz hızında çalışan ARM Cortex A53 çekirdeklerinden 8 tanesinden gücünü alan MT6752 işlemcisini kullanan Xperia C4'ün grafik birimi ise Mali-T760MP2. sahip bence tek sıkıntısı 2 gb rami olması fakat o ramlerde ddr4 bu yüzden hızda sıkıntı yaşamazsın ayrıca sonynin arayüzü akıcı olduğundan ram kullanımı sadece 700mb 1.3gbı sana kalıyor samsung note 4 te tam tersiydi 2.6 gb kendisi kullanıyordu 400mb bize bırakıyordu sonra güncellemelerle iyileştirdiler ama halen yeterli değil
haa senin bütçe 1600 e kadarmış ben hep 1000 e göre yazıyorum :D

sony xperia m5 al geç başka bir şey demiyorum 21 mp kamera var geliştirilmiş ayrıca helio x10 işlemcisi var yeni nesil 3gb rami var 5 inç performans telefonu
sony xperia z3compact gpu ve cpu da sıkıntı çekmiyceğiini söyliyim başka bir şeyi yok
htc one m8
lg g3 32 gb oyun oynıycaksan önermem aşırı ısınıyor
huawei p8 öneririm huawei p8 ile m5 e bakmanı öneririm z3compact eskidi fakat amiral gemisi sınıfında olduğundan güncelleme sıkıntısı yok aklında bulunsun :) lg ye güncelleme konusunda güvenme g3 e bile utanmasa 6.0 vermiycekti

— değiştirilme tarihi 06.Eki.2015 20:29:45

• Forum girişleri 14

06.Eki.2015 21:25:16 via Website

nemesis41

kuzeydenizli

nemesis41

kuzeydenizli

lg g2 kullanan var mı ?

mesela

m4 aqua yeni su geçirmez güncelleme konusunda sıkıntısız sadece class 10 bir hafıza kartı alıcaksın sonra kullanıcaksın kamera olarak g2 den çok çok iyi dememe gerek yok biri 2013 ağustos telefonu biri 2015 telefonu kamera konusunda daha iyidir işlemci olarak s615 daha iyi g2 ekranı daha büyük ve full hd s800 işlemciden daha iyi bana göre fakat benchmarklara göre aynılar .D
huawei p7 öneririm gayet akıcı bir telefon kamera konusundada başarılı bence huawei sadece ekranı için alınabilir bir telefon p7 yi kullandım ekranı çok yumuşak diğer telefonlarda parmağım hiç kaymaz bunda yağ gibi kayıyor tasarımıda çok güzel
sony xperia c4 eğer çok selfie çekerim diyorsan bu telefon tam senlik dostum ön tarafta led flash var 5mp kaliteli fotoğraflar çekebilirsin ayrıca ekranı da büyük olduğundan sosyal medyada rahat kullanım sağlıyor MediaTek'in 1.7 GHz hızında çalışan ARM Cortex A53 çekirdeklerinden 8 tanesinden gücünü alan MT6752 işlemcisini kullanan Xperia C4'ün grafik birimi ise Mali-T760MP2. sahip bence tek sıkıntısı 2 gb rami olması fakat o ramlerde ddr4 bu yüzden hızda sıkıntı yaşamazsın ayrıca sonynin arayüzü akıcı olduğundan ram kullanımı sadece 700mb 1.3gbı sana kalıyor samsung note 4 te tam tersiydi 2.6 gb kendisi kullanıyordu 400mb bize bırakıyordu sonra güncellemelerle iyileştirdiler ama halen yeterli değil

sony xperia m5 al geç başka bir şey demiyorum 21 mp kamera var geliştirilmiş ayrıca helio x10 işlemcisi var yeni nesil 3gb rami var 5 inç performans telefonu
sony xperia z3compact gpu ve cpu da sıkıntı çekmiyceğiini söyliyim başka bir şeyi yok
htc one m8
huawei p8 öneririm huawei p8 ile m5 e bakmanı öneririm z3compact eskidi fakat amiral gemisi sınıfında olduğundan güncelleme sıkıntısı yok aklında bulunsun :) lg ye güncelleme konusunda güvenme g3 e bile utanmasa 6.0 vermiycekti

teknoloji dergilerindeki yazıların tadını aldım bu yazıda. teşekkür ederim. araştırmalarım g3 ile 5s e doğru götürüyor beni ancak yazdıklarını da inleyeyeceğim

• Forum girişleri 251

06.Eki.2015 22:08:51 via Website

kuzeydenizli

nemesis41

kuzeydenizli

nemesis41

kuzeydenizli

lg g2 kullanan var mı ?

mesela

htc one m8

teknoloji dergilerindeki yazıların tadını aldım bu yazıda. teşekkür ederim. araştırmalarım g3 ile 5s e doğru götürüyor beni ancak yazdıklarını da inleyeyeceğim

5s kullandım alma diyceğim bir telefon bataryası berbat günde 2 hatta 3 kez buluyor sarj etmem sabah 8 de sarjdan çıkarıyorum sessize alıyorum okula gidiom öğlen arası 30-40dk facede bakıyorum parlaklık yarıda hep %50 sarja bir baktım %35 neyse dedim cebime koydum sessizde bir çıkardım saat 3 te canım sıkılmıştı 10-15 dk dr driving oynıyım dedim ders boştu son 10 dk felan oynadım bir baktım telefon kapandı saat 4 te sarjı bitti şimdi z3 compact kullanıyorum bu dediklerimin 2 katından fazlasını yaptım hiç bir sıkıntım olmadı adamlar doğru dior 2 gün yetior :D
g3 alıcaksan 32 gb versiyonunu al telefon harika bir telefon annemde var ama oyun oynamaya gelmiyor 10 dk da ateş gibi oluyor telefon söliyim baştan ayrıca şöyle bir sorunu var boşta iken yani whatsapp felan değil sadece arayüzde dururken parlaklık %100 ise 15-20 dk sonra sana diyor telefon aşırı ısındığından dolayı parlaklık düşürülüyor diyor %90 a ayarlıyor ekran parlaklığı normal olarak yeterli fakat güneş altında %90 yetersiz %100 de ısınıyor zaten fakat g3 e adam gibi bir güncelleme gelmedi daha şuan 6.0 gelicek ona onla kamera performansı lg g4 hız olarak stabilite olarakta aşırı farklılıklar yaşanması bekleniyor bu telefon için yani g3 düşünürsen 6.0 gelsin ondan sonra karar ver :) kasımda felan gelir o zaten
oyun performansı g3 ün real racing 3 te normal dış araç kamerasında fps düşmeleri var hissedilir kasıyor diyorsun ama tampon kameraya aldığın zaman oynanabilir bir düzeye çıkıyor cpu yetmiyor 2k ekrana malesef :/ buda aşırı ısınma felan yapıyor g3 te bazılarında fabrikasyon olarak hatalı gelebiliyor bu yüzden ısınmayla çatlıyabiliyorlar ekran çatladığıda oluyor ısınmadan dolayı bizim başımıza değilde arkadaşımın başına geldi mortal kombat x i 1.5 saat oynadı :D kılıfla kılıfı çıkardık 5 dk sonra telefon soğudu ama ekranda böyle damga basarsın sonra soğuk su dökersin izi kalır ya onun gibi oldu 5-10 dk sonra düzeldi ama her ısındığında böyle sorun veriyor ama genel olarak whatsapp olsun kamera kullancam diyorsan en iyi telefonlardan ama oyun performansı malesef yemedi :/ ama 6.0 la az da olsa iyileştirilebilir gibime geliyor :D