''E: failed to mount / system (Invalid argument

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 27

20.Eyl.2015 11:22:23 via Website

''E: failed to mount / system (Invalid argument telofonum bu hatayaı vermekte durduk yere kapandı açtığımda samsung yazısında kalıyor yazılım atım deyişen bir şey olmadı tamirciye götürdüm çözemediler işlemcimi çöktü yoksa yazılımsalmı bilemiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

• Forum girişleri 488

21.Eyl.2015 08:23:13 via Website

Metin Mumcu

''E: failed to mount / system (Invalid argument telofonum bu hatayaı vermekte durduk yere kapandı açtığımda samsung yazısında kalıyor yazılım atım deyişen bir şey olmadı tamirciye götürdüm çözemediler işlemcimi çöktü yoksa yazılımsalmı bilemiyorum yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Yazılım attım derken Odin ile Rom mu kurdun?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 27

22.Eyl.2015 10:08:45 via Website

evet muhlis bey odin ile yazılım atım fakat açılmayınca tele güncel rom atayım berki düzelir demiştim fakat düzelmedi kurulumun sonunda tekrar başa atıyor samsung yazısında kalıyor tamirci bile çözemedi olayı tel garantisi yok yurt dışından geldi

• Forum girişleri 488

22.Eyl.2015 16:32:44 via Website

Metin Mumcu

evet muhlis bey odin ile yazılım atım fakat açılmayınca tele güncel rom atayım berki düzelir demiştim fakat düzelmedi kurulumun sonunda tekrar başa atıyor samsung yazısında kalıyor tamirci bile çözemedi olayı tel garantisi yok yurt dışından geldi

anlamadım aga donanımsal bir sıkıntı da olabilir mi ?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 27

22.Eyl.2015 21:46:40 via Website

büyük ihtimale donanımsal ankartta bir problem var servise versen telin fiyatı kadar masraf çıkarırlar normal tamircilerde sorunu çözemedi alkanız için teşekkür ederim sag olun..