Samsung Galaxy S3 — ODİN FAİL HATASI

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

20.Eyl.2015 20:23:31 via Website

Arkadaşlar Bu Sefer Farklı Bir Sorun İle Karşınızdayım Benim Elimde GT-I9305 Var LTE Modeli
Odin ile stock 4.4.4 kurabilirken 4.1.2 kuramıyorum yükleme sonunda fail hatası veriyor
batarya çıkartıp denedim olmadı kiesi sildim olmadı çözüm nedir bilen varmı ? cevapyazarsanız çok mutlu olurum
4.1.2 ye dönmemdeki amaç Bu LTE Modellerde 3G H H+ Çekmiyor sorun 4.1.2 de ortadan kalkıyor olması.

• Forum girişleri 488

21.Eyl.2015 08:19:59 via Website

Davut Öztürk

Arkadaşlar Bu Sefer Farklı Bir Sorun İle Karşınızdayım Benim Elimde GT-I9305 Var LTE Modeli
Odin ile stock 4.4.4 kurabilirken 4.1.2 kuramıyorum yükleme sonunda fail hatası veriyor
batarya çıkartıp denedim olmadı kiesi sildim olmadı çözüm nedir bilen varmı ? cevapyazarsanız çok mutlu olurum
4.1.2 ye dönmemdeki amaç Bu LTE Modellerde 3G H H+ Çekmiyor sorun 4.1.2 de ortadan kalkıyor olması.

Merhaba arkadaşım ODIn ile kurman istediğin stock rom cihazın ülke kodu vs ile uyuşmuyor olabilir.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 6

24.Eyl.2015 21:37:35 via Website

hocam ülke kodunu buldum aldığım hata ise şu galiba sboot.bin yazamıyor yada hatalı ben 4.4.4 den 4.1.2 dönmeye çalışıyorum.
Telefonun Download Modda Şu Hata çıkıyor. SW REV. İnvalid magic string.
Odinde İse Resimdeki Hata
image

• Forum girişleri 6

24.Eyl.2015 21:46:33 via Website

Muhlis Soysal

Davut Öztürk

Merhaba arkadaşım ODIn ile kurman istediğin stock rom cihazın ülke kodu vs ile uyuşmuyor olabilir.

cevaplarsanız hocam sevinirim :)

• Forum girişleri 1

19.Oca.2016 23:40:49 via Website

Aynıcihazda bendede var kKnoxdiye bir kkorumassistemi mevcut 4.4 den geri ddönmeyeizin vermiyor ama bir yolu var rom editlersen kurman mumkun bir ara yapmıştım ama buna gerek kalmadan 3g h+ yyapmanızmmümkün
05392491303 buradan iletisime geçin yardimci olurum