iphone 6 plus mı yoksa samsung galaxy s6 edge plus mı ???

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

25.Eyl.2015 21:59:21 via Website

Uzun zamandır aklımda iPhone alma isteği vardı ve bende büyük telefon sevdiğim için 6 plus dikkatimi çekti yalnız mağazaya gittiğimde görevli arkadaş iPhone 6 plus yerine daha yeni olan Samsung galaxy s6 edge plus almamı önerdi bana bu ürünün performansının daha iyi olduğunu söyledi ikisinin de fiyatı aynı olması da kafamı karıştırdı daha önce iPhone kullanmadıgım için bu konuda deneyimli arkadaşların fikirlerini almak istedim sizce ne yapmalıyım ???

• Forum girişleri 251

25.Eyl.2015 22:04:03 via Website

Can

Uzun zamandır aklımda iPhone alma isteği vardı ve bende büyük telefon sevdiğim için 6 plus dikkatimi çekti yalnız mağazaya gittiğimde görevli arkadaş iPhone 6 plus yerine daha yeni olan Samsung galaxy s6 edge plus almamı önerdi bana bu ürünün performansının daha iyi olduğunu söyledi ikisinin de fiyatı aynı olması da kafamı karıştırdı daha önce iPhone kullanmadıgım için bu konuda deneyimli arkadaşların fikirlerini almak istedim sizce ne yapmalıyım ???

ne istediğine bağlı değişir uzun süre kullancam güncelleme desteği fazla olsun stabil olsun istiyorsan iphone 6plus tavsiyem biraz daha biriktirip 6s plus alman ekran ve kamerada ciddi gelişme var çünkü

eğer 6 ay da tüm telefonlardan güçlü fakat sonradan yavaş yavaş yavaşlıycak bir telefon ayrıca güncelleme desteğinde kıt bir telefon istiyorsan samsung

kamera olarak samsung la iphone hemen hemen aynılar ama 6s plus la samsungu geçti

asıl sana bağlı olan şey androidin kişiselliştirelibilir arayüzümü yoksa daha klasörleştirme bile olmayan ios platformu yoktu galiba klasörleştirme bile
tabiki uzun vadede iphone kısa vadede max 1 yılda samsung işini görür

• Forum girişleri 2

25.Eyl.2015 22:22:26 via Website

İPhone 6s hakkında söylentiler var ancak her zaman ki gibi varsayım laflar ne zaman çıkacağının kesin bir tarihi yok belki umdugumuz gibi olmayacak cihaz performans olarak bir fark gostermeyecek sadece yeni olduğu için cep yakan farklar olacak zaten bunu yansıtan örnekler de var göz önünde olan ben bu şekilde düşünüyorum umarım tersi olur insanlar verdikleri bu denli cep yakan ücretlerle iyi bir performans sergileyen cihazları satın alırlar ...

• Forum girişleri 251

25.Eyl.2015 23:24:50 via Website

Can

İPhone 6s hakkında söylentiler var ancak her zaman ki gibi varsayım laflar ne zaman çıkacağının kesin bir tarihi yok belki umdugumuz gibi olmayacak cihaz performans olarak bir fark gostermeyecek sadece yeni olduğu için cep yakan farklar olacak zaten bunu yansıtan örnekler de var göz önünde olan ben bu şekilde düşünüyorum umarım tersi olur insanlar verdikleri bu denli cep yakan ücretlerle iyi bir performans sergileyen cihazları satın alırlar ...

apple s leri çıkarmasının amacı ilk çıkardıkları iphone 4 iphone 5 iphone 6 gibi telefonda bulanan hataları performans geliştirmelerini iphone un s serisinde sunması bir nevi s seri asıl seri normal iphone 4 iphone 5 ler beta sürüm prototip gibi bişi ama performans olarak fark var ayrıca fiyat olarak çok fark olıcağını sanmıyorum iphone 6 2300 tl o da 2700 den girse piyasaya 400tl fark yapar ama değer bir fiyat hem daha güncel hem daha gelişmiş bir telefon almış oluyorsun ama tercih senin samsung yerine kendi kişisel görüşüm iphone 6 alman plus almanı önermem apple kendisi kamera larında arıza var diye geri topluyor istersen bu açıklamayı appleın sitesinden link olarak atabilirim