İki telefon arasında kaldim s6 edge ve note 5

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 6

27.Eyl.2015 11:00:19 via Website

Arkadaşlar ben s6 edge ve note 5 arasında kadım ve ilk once bir soruyla baslamak istiyorum note 5 in sm-n920 ve sm- n920c arasındaki fark nedir ve hangi telefonu almalıyım zaten kameraları aynı sanırım ben senede bir telefon değiştirmek istemiyorum hangi telfonu önerirsiniz açiklamasıyla yazarsaniz sevinirim sony xpreia z5 ve s6 edge plusta aklımı karıştırdı internette hizli gezinmek oyunlarda donmamak ve akici olan bir telefon olabilir. Parmak izi olsun oneriniz nedir

— değiştirilme tarihi 12.Eki.2015 18:04:45

• Forum girişleri 251

27.Eyl.2015 17:05:37 via Website

Eren

Arkadaşlar ben s6 edge ve note 5 arasında kadım ve ilk once bir soruyla baslamak istiyorum note 5 in sm-n920 ve sm- n920c arasındaki fark nedir ve hangi telefonu almalıyım zaten kameraları aynı sanırım ben senede bir telefon değiştirmek istemiyorum hangi telfonu önerirsiniz açiklamasıyla yazarsaniz sevinirim

uzun vade kullancağım diyorsan samsung tercih etme o kadar diyorum ama illa samsung diyorsan performans olarak aynı işlemciler var üzerlerinde ama s6 edgei tercih edebilirsin model numarası olark bilgim yok

• Forum girişleri 298

01.Eki.2015 23:22:59 via App

Tabii ki Note 5!...Ekranı da Süper Amoled 2K ekran, tadından yenmez...Ama müzik ve film gibi eğlenceye önem veriyorsan HTC One A9'u bekle...

• Forum girişleri 6

04.Eki.2015 14:59:43 via Website

kamerası iyi , güzel tasarımli, parmak izi tarayicili olabilir samsungun yeni toucwizini begeniyorum baska alternatiflerde olabilir rami iyi olsun

• Forum girişleri 6

04.Eki.2015 15:03:29 via Website

Güngör Aydın

Tabii ki Note 5!...Ekranı da Süper Amoled 2K ekran, tadından yenmez...Ama müzik ve film gibi eğlenceye önem veriyorsan HTC One A9'u bekle...

Htc düsünmüyorum benim icin kamerasi iyi parmak izi okuyuculu oyun oynarken donmayan bir telefon istiyorum birgün note 5 diyorum bir gun s6 edge kararsizim

• Forum girişleri 6

04.Eki.2015 15:06:11 via Website

nemesis41

Eren

Arkadaşlar ben s6 edge ve note 5 arasında kadım ve ilk once bir soruyla baslamak istiyorum note 5 in sm-n920 ve sm- n920c arasındaki fark nedir ve hangi telefonu almalıyım zaten kameraları aynı sanırım ben senede bir telefon değiştirmek istemiyorum hangi telfonu önerirsiniz açiklamasıyla yazarsaniz sevinirim

uzun vade kullancağım diyorsan samsung tercih etme o kadar diyorum ama illa samsung diyorsan performans olarak aynı işlemciler var üzerlerinde ama s6 edgei tercih edebilirsin model numarası olark bilgim yok

Sizin oneriniz nedir hangi bütcemi note 5 den yukari cikaramiyorum

• Forum girişleri 88

04.Eki.2015 18:27:39 via App

s6 edge kullaniyorum bataryasi haric mukemmel bi telefon. eger boyut olarak sorun yasamazsan bataryasi icin note 5 derim

• Forum girişleri 6

04.Eki.2015 18:55:48 via Website

Fırat

s6 edge kullaniyorum bataryasi haric mukemmel bi telefon. eger boyut olarak sorun yasamazsan bataryasi icin note 5 derim

Batarya dısında bir farkı yokmu bataryası cok cabuk ku bitiyor s6 edge nin

• Forum girişleri 88

04.Eki.2015 21:44:52 via App

tam olara hatirlamiyorum ama sanirim sadece note 5te ram 4gb. s6 edge de 3 gb. yogun kullanimda 1 gunu cikarmiyo. ama şöyle de bi durum var su an yapilan testlere gore hala en iyi telefon s6 edge. ama dedigim gibi sarj onemli bi unsur ve 5.7 inch kullanablirim diyosan note 5 al

• Forum girişleri 298

09.Eki.2015 03:13:33 via App

Eren

Güngör Aydın

Htc düsünmüyorum benim icin kamerasi iyi parmak izi okuyuculu oyun oynarken donmayan bir telefon istiyorum birgün note 5 diyorum bir gun s6 edge kararsizim

Tabii ki Note 5...

• Forum girişleri 251

09.Eki.2015 06:43:47 via Website

Eren

nemesis41

Eren

valla kısa ve orta vadede note 5 en iyisi fakat benim terchim sony xperia z5 den yana kamerası samsung s6 edge plustan daha iyi dxomark testlerinde 2 puanla geçti s6 edge plusu ama fiyat olarak note 5 daha uygun gelir sen bilirsin o yüzden .D

• Forum girişleri 6

12.Eki.2015 18:02:03 via Website

nemesis41

Eren

nemesis41

Eren

valla kısa ve orta vadede note 5 en iyisi fakat benim terchim sony xperia z5 den yana kamerası samsung s6 edge plustan daha iyi dxomark testlerinde 2 puanla geçti s6 edge plusu ama fiyat olarak note 5 daha uygun gelir sen bilirsin o yüzden .D

Aslında şimdi yeni sony xperia z5 de tercih arasında . s6 edge plusta aklımı karıstirdi

• Forum girişleri 251

13.Eki.2015 16:54:41 via Website

Eren

nemesis41

Eren

nemesis41

Eren

Aslında şimdi yeni sony xperia z5 de tercih arasında . s6 edge plusta aklımı karıstirdi

valla s6 gerçekten güzel telefon fakat s6 edge plus hiç hoşuma gitti 2 tarafıda kavisli ve ekranıda 5.2 inç olduğundan göze çok hoş gelmiyor fakat metalik tasarımı felan çok güzel o yüzden s6 çok iyi .D ama z5 i beklemeni öneririm ısınma sorunu çözüldü sıvı soğutmayla ısı boruları felan 810 zaten güçlü işlemciydi sadece ısınma sorunuda kalkınca tamam oldu bittii .D