Sony Xperia Z1 — SONY XPERİA Z1 KLAVYE SORUNU

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

28.Eyl.2015 09:52:30 via Website

Arkadaşlar telefonumu alalı 1 ay oldu. İlk aldıgımda bır sorun yoktu fakat son lolipop guncellemesı geldı ve telefonu aldıktan bır kac gun sonra güncelledim. Bu güncellemeden sonra klavye kafayı yemeye başladı. A harife basıyorum G yazıyo, bunun gibi bir sürü harf hatası. Geri tuşuna basıyorum google çıkıyor. Mesaj ekranından tam olarak çıkıp whatsappı kapattıktan ve ekranı kapatıp actıktan sonra duzelıyor. Aldıgım yere goturdugumde z1 eskı bır telefon oldugu ıcın son guncellemenin telefonu tam anlamıyla kaldıramadıgını soyledıler. Ne yapmam gerekıyor. Yardımcı olur musunuz?

• Forum girişleri 442

28.Eyl.2015 10:22:57 via App

abdullah canpolat

Arkadaşlar telefonumu alalı 1 ay oldu. İlk aldıgımda bır sorun yoktu fakat son lolipop guncellemesı geldı ve telefonu aldıktan bır kac gun sonra güncelledim. Bu güncellemeden sonra klavye kafayı yemeye başladı. A harife basıyorum G yazıyo, bunun gibi bir sürü harf hatası. Geri tuşuna basıyorum google çıkıyor. Mesaj ekranından tam olarak çıkıp whatsappı kapattıktan ve ekranı kapatıp actıktan sonra duzelıyor. Aldıgım yere goturdugumde z1 eskı bır telefon oldugu ıcın son guncellemenin telefonu tam anlamıyla kaldıramadıgını soyledıler. Ne yapmam gerekıyor. Yardımcı olur musunuz?

yazilim onarimi yapmalisin pc companion ile

Android Candır

• Forum girişleri 122

28.Eyl.2015 17:13:07 via Website

hocam xperiaların ekranları çok hassas olduğu için hemde felaket derecede hassas elin nemli ise yada tel nemli ise yada başka başka birşey öyle olabilir bende xperia kullanıyorum bendede aynı şekil olabiliyor ben parmağımı ve ekranı siliyorum düzeliyor bunu daha çok sıcak ortamlarda yaşıyorum oda elimin terlemesi nedeniyse alternatif olarakta telefonu sıfırlayabilirsin yada eski sürüm romlarını yükleyebilirsin