cok acıl yardım root lu ayarları sıldım usb calışmıyo

• Cevaplar:3
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

08.Eki.2015 21:26:42 via Website

arkadaşlar tefonmuma root lamışdım sora yalnışlıkla ayarları sildim telfon kapanıp acılıyo program coktü dedim ve odin3 kurup program atacaktım usb nin calışmadığını fark ettim nası oluyo bu anlamadım otomotik alması lazım ancak olmuyo com bolmesi acılmıyo odin proqramında cok fena sıkıstım samsung drver de yükledim alaksı bile olmadı yine hard reset vere biliyorum ancak olmuyo sorun aynı

Telefon Smasung gt-s6312

— değiştirilme tarihi 08.Eki.2015 21:29:50

• Forum girişleri 488

09.Eki.2015 08:20:13 via Website

Ş.s. Aze

arkadaşlar tefonmuma root lamışdım sora yalnışlıkla ayarları sildim telfon kapanıp acılıyo program coktü dedim ve odin3 kurup program atacaktım usb nin calışmadığını fark ettim nası oluyo bu anlamadım otomotik alması lazım ancak olmuyo com bolmesi acılmıyo odin proqramında cok fena sıkıstım samsung drver de yükledim alaksı bile olmadı yine hard reset vere biliyorum ancak olmuyo sorun aynı

Telefon Smasung gt-s6312

Download moda yada odin moda girebiliyor musun orada açılıyor mu?

Bu arada geçmiş olsun :)

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 2

09.Eki.2015 19:06:03 via Website

Sağolun teşekür ederim hocam. evet Download moda gire biliyorum ve orda kalıyo usb yanıt vermediyi için odin de com algılamıyo ve cihaz jarz da oluyo ancak pc de her hangi bir usb algılamıyo

— değiştirilme tarihi 09.Eki.2015 19:07:33

• Forum girişleri 488

12.Eki.2015 16:22:06 via Website

Şehram

Sağolun teşekür ederim hocam. evet Download moda gire biliyorum ve orda kalıyo usb yanıt vermediyi için odin de com algılamıyo ve cihaz jarz da oluyo ancak pc de her hangi bir usb algılamıyo

Başka bir pc de deneme fırsatın olursa birde onu dene çok ilginç ayarları silmen ile böyle birşey yapmış olmaması lazım. Kablo da yada telefonun usb girişinde problem olabilir mi

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..