1000-1500 tl arası telefon

• Cevaplar:22
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

08.Kas.2015 21:34:45 via Website

Kardesim sen kimseyi dinleme bende zenfone 2 kullaniyorum..sana su kadarini soyliyim 1500 tl altinda alinabilecek en harika cihaz budur.sarji,performansi,ekrani,ses kalitesi,kamerasi yani her ozelligi ile 2000 tl ustu vihazlara kafa tutabilecek gucte ayrica da tasarimini ben sevdim aksine klonlanmis gibi siradan tasarimlardan farkli olmasi cok daha iyi.hic dusunme al kardesim keyfine bak.

• Forum girişleri 12

24.Kas.2015 19:14:39 via Website

Kardesim sen kimseyi dinleme bende zenfone 2 kullaniyorum..sana su kadarini soyliyim 1500 tl altinda alinabilecek en harika cihaz budur.sarji,performansi,ekrani,ses kalitesi,kamerasi yani her ozelligi ile 2000 tl ustu vihazlara kafa tutabilecek gucte ayrica da tasarimini ben sevdim aksine klonlanmis gibi siradan tasarimlardan farkli olmasi cok daha iyi.hic dusunme al kardesim keyfine bak.

sağolasın bende mediamarkt a gittim ordakilerde bana zenfone 2 yi tercih ettiler lg donuyo kasıyo filan dediler bide dayanıksızmış birinin telefonu 1 kez yere düşmüş kırılmış bende inş teogdan iyi puan alırsam zenfone 2 alıcam