Samsung Galaxy Note 3 — note3 pdf açma sorunu

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

11.Kas.2015 14:59:12 via Website

Merhaba. Samsung note3 telefonum var. Eposta hesabıma gelen maillerdeki pdf dosyaları açılmıyor. Şöyle ki aynı maili başka bir telefona gönderdiğimde pdf dosyası açılıyor.

• Forum girişleri 488

11.Kas.2015 16:05:44 via Website

erdinç yılmaz

Merhaba. Samsung note3 telefonum var. Eposta hesabıma gelen maillerdeki pdf dosyaları açılmıyor. Şöyle ki aynı maili başka bir telefona gönderdiğimde pdf dosyası açılıyor.

Google Drive yükle telefona hem bulut sistemini kullanır hemde PDF lerini en hızlı şekilde açarsın. ;)

— değiştirilme tarihi 11.Kas.2015 16:05:55

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 488

11.Kas.2015 16:43:31 via Website

Allah Allah :)

Varsayılanları temizlesene açması lazım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 3

11.Kas.2015 17:07:06 via Website

erdinç yılmaz

Aynı sorun bende de var bir hafta öncesine kadar hicbir sorun yokken simdi maillerdeki ekleri açamıyorum 3 kez format attim kac sefer uygulama ayarlarini temizledim ama sonuc ayni bu belge acilamaz diyor.Indirdigimde 0 byte olarak gözüküyor baska telefona yolladigimda ise sorun yok.Yardimci olabilecek arkadasin hayir duasi hazir

• Forum girişleri 3

11.Kas.2015 17:11:32 via Website

Erman arkadaşımızın bahsettiği gibi bu sıkıntı son 1 haftadır var. Önizleme veya indirmede yapsan Hata yazıp 0 byte yazıyor. Bende 2 kez format attım fakat düzelmiyor.

• Forum girişleri 3

11.Kas.2015 17:22:21 via Website

Ayrica com.google.process.gapps islemi durduruldu diye bir uyari aliyorum bunun icin netten bir kac cozum yolu buldum ama maillerdeki soruna bumu neden oluyordur bilmiyorum.

• Forum girişleri 3

11.Kas.2015 17:36:55 via Website

Muhlis Soysal

erdinç yılmaz

Google Drive yükle telefona hem bulut sistemini kullanır hemde PDF lerini en hızlı şekilde açarsın. ;)

Az once Samsung uzaktan erisim ile telefona bağlandılar sorun telefon ile alakalı degil ve bir cok kullanıcının ortak sorunu olduğu söylendi.Çözümü icin uygulama ayarlarindan e-postaya gelip kimlik bilgilerini sil ve gmail e hotmail hesabini kur
Sorun sunucudan kaynaklaniyormus ve sunucuya bilgi verilmis bir güncelleme beklemiyormus.Guncelleme geldiginde ana ekrana bildirim olarak gelecekmis simdilik gmail uygulamasona kurarak cozum elde edildi.

• Forum girişleri 323

19.Kas.2015 22:39:57 via Website

Adobe'nin kendi uygulamasını indir, en garanti yöntem bu ;)