3 bin butcem var 3.100 de olabilir iphone 6 s icin, suanda lg g2 kullanıyorum. Ellerim küçük 20 yasinda tatli bi kizim :) note 5 ve iphone 6 s arasin

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

25.Kas.2015 23:33:59 via Website

Iphone 6 s almalimiyim onemli olan fotoğraf ve mesajlasma saglamlik kalite uzun ömür mail okuyabilecegim word.dosyalarina bakabilcegim telefon olmasi kibar olmasida onemli

• Forum girişleri 488

26.Kas.2015 08:23:06 via Website

3100 TL bütçem olsa direk iPhone 6S 64GB alırım.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 323

26.Kas.2015 13:57:01 via App

16gb hafızası olan telefona 3100 lira para verilmez. En az 64gb olanı almalısın. 64gb model de 3500 lira.
Sana kalmış bişey ama iphone 3500 lirayı kesinlikle haketmiyor. O paraya 2 tane Xperia Z3 alınır.
Galaxy S6 - 1900 TL
Note 4 - 1900 TL
Note 5 - 2400 TL
LG G4 - 1600 TL
Xperia Z5 - 2200 TL
Xperia Z3 - 1800 TL
HTC M9 - 2000 TL
Ascend mate 7 - 1400 TL
Ascend P8 - 2000 TL
Bu kadar telefon varken ona 3500 lira vermek yazık günah.
Mutlaka iphone olsun dersen ip6 64 gb al.

• Forum girişleri 45

27.Kas.2015 10:35:23 via App

Yaklaşık bir yıldır Z2 kullanıyorum. geçenlerde bir ay kadar iphone 6 kullandım ve bir ay sonra telefonu geri sattım. Bazı özellikleri bakımından evet çok ön planda olabilecek bir telefon ama telefona hükmedemiyorsunuz. İstediğiniz gibi dosya müzik video Vs Vs yükleme yapamıyorsunuz. Yıllardır Android kullanan birisi olarak şimdi yine Z2 kullanıyorum ve bugünlerde değiştirmeyi düşünüyorum. Yine Z3, Z5 veya note 5 almayı düşünüyorum. Benim kanaatim uzun süredir Android kullanıyorsanız iphone a alışmak ve kullanmak çok keyifli olmuyor.

• Forum girişleri 488

27.Kas.2015 12:12:53 via Website

Yasin Öz

16gb hafızası olan telefona 3100 lira para verilmez. En az 64gb olanı almalısın. 64gb model de 3500 lira.
Sana kalmış bişey ama iphone 3500 lirayı kesinlikle haketmiyor. O paraya 2 tane Xperia Z3 alınır.
...
Bu kadar telefon varken ona 3500 lira vermek yazık günah.
Mutlaka iphone olsun dersen ip6 64 gb al.

Hocam bende önceden bu şekilde düşünüyordum, yakın bir arkadaşım apple da çalışmaya başladıktan sonra bu düşüncem tamamen değişti,
PC olarak zaten Apple ürünleri kullanıyordum ama sanırım artık telefonda da Apple diyebileceğim, bir sonraki mobil modelimi Apple dan yana kullanıcam,

Şöyle özetliyim fiyat farkı evet yüksek Note 5 alıyorsunuz 2500 TL, iPhone 6S alıyorsunuz 3500 TL,
Ama firma tarafından insan yerine koyuluyorsunuz her türlü güvenlik tehlikesinde yanında, aradığın zaman muhattap olabileceğin senin sorunu çözebilecek hep birileri var. Telefonda garanti kapsamında bir şey başına geldiğinde sıfırı ile değişim yapıyorlar.

Maldan ziyada Hizmete çok önem veriyor. Samsung da bir problem yaşasanız sizin derdinizi anlayacak doğru dürüst biri ile muhattap olamıyorsunuz, olsanız bile servise verdiğiniz telefonu ne zaman alacaksınız mechul. :)

• Forum girişleri 323

27.Kas.2015 13:49:21 via Website

Satış sonrası hizmet iyi olabilir ama onlar da babasının hayrına yapmıyor ki, sana ilerde vereceği telefonun parasını senden önceden alıyor zaten :)
Açıkçası ben 3500 liraya PC alırken bile 10 kere düşünürüm, hak edip etmediğine bakarım. Şuan için hiçbir telefon o parayı hak etmiyor.
3500 Liraya 8gb ddr3 ram, intel core i7 broadwell işelmci, gtx 960m 2gb ddr5 donanımlı bir laptop alınabiliyor. O zaman benim gözümde şuanki en iyi telefonun ederi 1500 bilemedin 2000 liradır.
Şuan dünya piyasasında kar marjı en yüksek ürün iphone, bunun da böyle olmasının nedeni müşteriler. Yoksa paşa paşa daha ucuza satarlar. Ama müşterisi olduğu için satabilecekleri en yüksek fiyata satıyorlar.

• Forum girişleri 488

27.Kas.2015 14:10:08 via Website

Değip deymeğeceği göreceli, bende macbook Pro var piyasada ki tüm cihazlara taş çıkartır performans ve oyun konusunda aynı özelliklerde bir Windows tabanlı pc ye. :)

Bu arada arkadaşım da iphone 6splus var 3 saatde telefonun şarjı hiç %100 den %99 olmadı, okey oynadık telefonla ilgilenme kapasitesi sadece arada saate bakma vs, benim cihaz 5 dk da %1 düşüyor. :)
iphone 1GB rami %20 kapasite ile kullanıyor, bendeki s6 3gb rami %70 kapasite ile kullanıyor,
fark burada aslında donanım kullanımı farklı 1,6 fiat aracı ile 1,6 bmw aracı gibi. :)

eskiden bende senin gibi düşünüyordum ama şimdi ki 6 ve sonrası iphone lar tamam oldu. :)

Hem Pirenha markası bile android sistemli telefon işine girmiş, bırakta alanında tek ol. sırf bu tekillik için bile iphone kullanılır.
5-6 yıllık android serüvenime inş. bu cihazımdan sonra son vericem. :)

Bu arada işim gereği iş ortamımda ve evimde apple ürünleri bilgisayarlar kullanıyorum, senkron konusunda iphone a bile geçmem bu sebep için yeterli,

bu arada windows kullanıcıların apple marka telefon hayranlığına son derece de kıt oluyorum.

• Forum girişleri 488

27.Kas.2015 14:10:18 via Website

Değip deymeğeceği göreceli, bende macbook Pro var. Piyasada ki tüm cihazlara taş çıkartır performans ve oyun konusunda, aynı özelliklerde bir Windows tabanlı pc halt ediyor yanında. :)

Bu arada arkadaşım da iphone 6splus var 3 saatde telefonun şarjı %100 den %99'a düşmedi o süre zarfında okey oynadık, telefonla ilgilenme durumu sadece arada saate bakma vs, benim cihaz 5 dk da %1 düşüyor şarjdan çıkardığımda :)
iphone 1GB rami %20 kapasite ile kullanıyor, bendeki s6 3gb rami %70 kapasite ile kullanıyor,
fark burada aslında donanım kullanımı farklı 1,6 fiat aracı ile 1,6 bmw aracı gibi. :)

eskiden bende senin gibi düşünüyordum ama şimdi ki 6 ve sonrası iphone lar tamam oldu. :)

Hem Pirenha markası bile android sistemli telefon işine girmiş, bırakta alanında tek ol. sırf bu tekillik için bile iphone kullanılır.
5-6 yıllık android serüvenime inş. bu cihazımdan sonra son vericem. :)

Bu arada işim gereği iş ortamımda ve evimde apple ürünleri bilgisayarlar kullanıyorum, senkron konusunda iphone a bile geçmem bu sebep için yeterli,

bu arada windows kullanıcıların apple marka telefon hayranlığına son derece de kıt oluyorum.

— değiştirilme tarihi 27.Kas.2015 14:35:00

• Forum girişleri 251

27.Kas.2015 16:34:09 via Website

Arkadaşlarına Hava Olsun diye iphone 6s tercih etmelisin ama bence sony xperia z5 compact almalısın.

• Forum girişleri 251

28.Kas.2015 09:39:19 via Website

Muhlis Soysal İphone Alacaksan iphone 7s veya 8s almalısın 7 veya 8 olacağına bilgin olsun adamlar diyor donanıma göre yazılım üretiyoruz diyor aynı şey benim arkadaşımında öyle ben s5 i sarjdan çıkardım 30 dk yol yaptım okula vardım arkadaşta iphone 4 var 4s te değil onun sarjı %100 benim ki %94 olmuş neyse tamam dedim bana instagramden felan resim gösterdi score hero felan oynadı baya bi süre sarjı %97 oldu benim %92 olmuş o arada çalışmıyor parlaklık sıfır neyse derse gireceğiz kapattık telefonları tenefüste açtık onun sarjı gene %97 benim sarjım %86 olmuş diyorum telefon kapalıyken nasıl düşüyor bozuk felan mı diye g4 le denedim o da öyle valla sarj konusunda iphone kendini aştı bence ben de iphone tercih edeceğim yakında ama g4 ne zaman bozulursa artık g4 te çok tarz telefon tasarım olarak.

• Forum girişleri 323

28.Kas.2015 19:21:47 via App

Senin arkadaşın telefonunda sorun var galiba :) Benim en yakın arkadaşım 4s kullanıyor, şarjı ortalamanın altında. Kuzenim ip4 kullanıyordu şarjdan şikayetçiydi şimdi g3 aldı çok rahat. iphonelar da bir tek plus'ların şarjı iyi.

• Forum girişleri 251

28.Kas.2015 23:53:16 via Website

hayır sorunsuzdu servise yolladım çünkü arka planda çalışan da yok ama şuan sony xperia z3 kullanıyorum 2 gün yetiyor :D