Telefonumun renkelerinde sorun yaşıyorum

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

30.Kas.2015 14:42:20 via Website

Ben s4 mini kullanıcısıyım yakın bi zamanda telefonumun renkleri bozuldu mesela ustteki panlei aşşağıya indirdiğinde yarısı ten rengi diğer yarısı koyu ten rengi olarak gözukuyor ekren parlıyor telefon kullanılamayacak hale geldi.Negatif renklerle alakası yok kapalıimage

• Forum girişleri 488

30.Kas.2015 16:13:34 via Website

Bu renk bozukluğunu sadece bildirim penceresinde mi görüyorsun menüde oyunlarda böyle fark var mı?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 3

01.Ara.2015 14:26:52 via Website

Bildirim penceresinde dosyalarımda bazı resimlerde var video izlenmıo yani anlaşılmıo renkler parlıyor

• Forum girişleri 251

01.Ara.2015 18:02:17 via Website

her zaman şunu derim bir telefonun asla minisini liteını felan almayın compact hariç :D yazılım ve donanım olarak cidden sorunlu oluyor s4 mini alma s3 al o mantık ama şunu diyim fabrika ayarlarına döndür belki sıcak soğuk renk ayarı karışmıştır sıkıntı olmuştur ondan dolayı eğer düzelmezse go to the servis .D

• Forum girişleri 3

01.Ara.2015 21:44:00 via Website

Fabrika ayarlarına döndürdüm işe yaramo telefonu kaparken ve açarken bile çıkan samsung yazısı bile aynı renkte.Mecbur servise götürcem artık

• Forum girişleri 251

02.Ara.2015 06:44:31 via Website

aynen yapacak birşey yok bildiğim kadarıyla root atmayı biliyorsan root at diyeceğimde .