note 3 ile ilgili sorun yaşadım. telefon önerisi istiyorum. forumu okudum biraz aklım karıştı.

• Cevaplar:1
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

01.Ara.2015 19:06:11 via Website

Daha önce s4 kullanıyordum çalışan biri olarak daha rahat kullanabileceğimi düşünerek Note 3 aldım. yaklaşık 14 aydır kullanıyordum. herhangi bir sorun yaşamamıştım 1 hft. öncesine kadar. şarjı bitti şarja takmadım sabah açmak istediğimde telefonu açamadım :). telefonu daha önce bir kaç kez düşürdüm malum çocuk var dikkat edemiyorsunuz. note 3 de kasa için kullanılan materyal kötü olduğundan ezikler oluştu. çok önemsemedim çünkü konuşma esnasında düştü, herhangi bir kesinti olmadan yerden aldım ve konuşmaya devam ettim. servise verdim anakart sorunu olduğu ve etrafında ezikler olduğu için garanti dahilinde olmadığı söylendi. düşme olayının üzerinden en az 6 ay geçti dememe rağmen pek umursamadılar. samsung yardım hattı ile görüştüm onlarda servis ne dediyse aynısını söylediler. biraz araştırdm anakart hatası aşırı yüklemeden dolayı oluyormuş. sonuçta sadece sosyal medya ve arama için almadım ben bu telefonu. neyse sonuç olarak bu telefon benim kullanımımı kaldıramadı :)
şuan telefon almam lazım ne alabilirim?

• Forum girişleri 323

02.Ara.2015 15:32:47 via App

Note 3 için zaman geçmiş ama bir sonra telefonun için dayanıklı bir kılıf ve kırılmaz ekran koruyucusu öneririm.