Nedir Bu Sony'ye Atılan İftiralar? ( Z5 için Yorumlarınız Gerekli)

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

06.Ara.2015 16:13:59 via Website

Merhabalar yaklaşık bir yıl Samsung S4 ve note3 kullandıktan sonra telefonumu Xperia Z3plus ile değiştirdim. Gerçekten burada Samsung fanlarına laf atmak filan istemiyorum ancak gerçekten sony kullandıktan sonra akıllı telefon kullandığımız farkına vardım.

Gerçekten sonradan sony kullanmam bende samsung için bir "oyuncak telefon" izlenimi bıraktı.

Gerek batarya süresi, gerek tasarımı, gerek hızı olsun gerçekten sony den çok memnun kaldım. Oyun oynayan birisi değilim. Genellikle kitap okuyup sosyal medyada vakit geçiriyorum. Arada kamera da kullanıyorum. Z3 de ısınma oluyor evet, ancak S4 de nette takılırken daha fazla ısınma gördüm.

Şimdilerde ise telefonumu Z5 ile değiştirmek istiyorum. Nette yaptığım araştırmalarda en çok gördüğüm şey herkesin sony için çok ısınıyor şikayetiyle bulunmaları. Dikkat ettiğimde bu yorumları yapanların genelde ya samsung ya da Apple fanları olduklarına şahit oldum.

İçinizde Z5 kullananlardan tavsiyelerini/görüşlerini almak istiyorum. Özellikle uzun zamandır Sony kullananların görüşleri çok önemli.

Şimdiden çok teşekkürler...