Samsung Galaxy S3 — Android 4.3 güncelleme sonrasi IMEI ve Ana Bant Sürümü silindi

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 3

10.Ara.2015 12:28:02 via Website

Selamlar,

Galaxy s3 telefunumda sebeke olmadigini farkettim. Kart baska telefonda calisiyor. Telefonu incelerken Android 4.3 e yükseldigini farkettim. (wi-fi üzerinden otomatik olarak) Sonra baktim IMEI null/null olmus, cihaz bilgilerine baktigimda ise Ana Band Sürümü bilinmeyen olarak görünüyor. Telefonu fabrika ayarlarina dönderdim düzelmedi. Odin ile Sammobile den indirdigim 4.1.2 yi kurdum sorun gitmedi. Tekrardan 4.3 ü kurdum sorun yine gitmedi. EFS v2 kurdum sorun hala cözülmedi. Son olarak tekrardan cihazi sifirladim, Download sayacini sifirladim ve 4.3 ü bastan kurdum ve cihaz bu sekilde duruyor. Hala sorun devam ediyor.

Bu konuda yardimci olabilecek bir arkadas varsa cok memnun olurum.. Yapilacak bisey varmi yoksa cihaz mi bozuldu bilmiyorum.

• Forum girişleri 3

10.Ara.2015 16:07:34 via Website

Cevap icin tesekkurler. Bu yontemide yaptim ama maalesef sorun devam ediyor.. Sanirim yazilimsal bir sorun degil. Cünkü herseyi denedim heralde..

• Forum girişleri 1

11.Ara.2015 10:35:31 via Website

kardeşim senin cihaz box ile ilk önce efs yapılıp 0499 a imei düşcek yeniden orjinal imei yazılcak başka şansın yok

• Forum girişleri 3

11.Ara.2015 20:16:20 via Website

Arslan bey benim yapabilecegim bisey mi aceba. Nasil yapilacagi hakkinda bilgi verebilimisin.