Syrox SYX-T103 16 GB

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

16.Ara.2015 19:14:33 via Website

Syrox firmasının üretmiş olduğu bir cep telefonu çakma çinmalı telefonlardan değildir gördüğüm kadarıyla Note3 özelliklerine yakın ekranı dokunmatiği kamerası hızı gayet iyi gibi geldi bana ama kulanan veya bilen arkadaslar bu konuda yorum yaparak yardımcı olurlarsa sevinirim 2 haftaya alcam muhtemelen bu telefonu yani cevap verme süreniz biraz kısıtlı ola bilir.

• Forum girişleri 323

17.Ara.2015 16:32:19 via App

Merhaba hocam, ayrı konu aç demiştin ama konu açmışsın zaten şimdi gördüm :)
Aman ha sakın sakın bu telefonu alma. Özelliği note 3'ye yakın değil, note 3'ün çeyreğinin çeyreğinin yarısı bile olamaz.
350 lirayı çöpe at daha iyi, daha az uğraştırmış olur en azından. Bütçen kısıtlıysa yarın bim'e Casper v3 geliyor onu al 500'e. Ama sana en az 2gb ram'li telefon almanı öneririm. Bilinmedik markalardan da alma. Syrox bildiğin merdiven altı.

• Forum girişleri 1

18.Oca.2016 13:04:46 via Website

Mrh Arkadaşım,
Syrox T103 Cihazı Bir Telefon Değil Tablet'tir Önce Bunu Bilmeni Tavsiye Ederim. Telefon dan Beklediğin Performansı alman zaten mümkün değil,
Yasin arkadaşımızı sanırım telefon almak isterken telefon diye tableti satıp kandırmışlar bu biraz bilgi eksikliği ile alakalı bi durum.
yani tavsiyem telefon gibi kullanmak istiyorsan telefon diye satılan tablet almaman zaten telefon özelliklerinide onun içinde bulamazsın,
ama Tablet almak istersen piyasadaki Tabletler içinde en iyisi diyebilirim Syrox'u Yani Bilinçli Alışveriş yapmanı tavsiye ederim.

• Forum girişleri 1

18.Oca.2016 13:18:12 via Website

Syrox'un yakın zamanda t-103 tabletini aldım ama herşeyden önce onun bir tablet olduğunu bilmen lazım satıcılar bazen satmak amaçlı telefon veya özelliklerini övebiliyorlar öyle şeylere kanma ben şuana kadar bir tablet olarak gayet memnunum yine Syrox un şarj aletini filan da kullanıyorum oldukçada kaliteli diğer arkadaşları anlamadım ama dediğim gibi yinede t-103 ün bir tablet olduğunu unutma ;)