LG G3 SERI NO

• Cevaplar:4
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 9

24.Oca.2016 19:14:00 via Website

Arkadaslar mediamarkttan lg g3 32 gb modelini almak istiyorum fakat cihazda kronik bazı sorunlar varmış kasa catlamasi gibi.Seri numarasi en son olanda en aza indirilmiş durumdaymis.Peki mediamarktta suan hangi seri numarası veriliyor bilgisi olan varsa acil cevaplasin lütfen.Şimdiden teşekkürler.

• Forum girişleri 251

24.Oca.2016 22:39:12 via Website

Hocam Annem kullanıyor telefonu gayet memnun ekran kalitesi olsun ses kalitesi özellikle kamerasıyla bataryası yetmiyor diyorlar ama 1 günü rahat çıkarıyor az kullanımda parlaklık %50 de iken 2-2.5 gün sarjı yetmişti kasa çatlama olayı çok uzun süre oyun oynarsan ve aniden buzluğa atarsan oluyor telefonda telefon arayüz olarak sosyal medya uygulamaları olarak gayet hızlı tüm oyunları da rahat oynatıyor bir tek real racing 3 te fps düşüşü hissedilir oluyor oynanmıyor onda o kadar diğer oyunlarda sıkıntı yok ama telefon ısınıyor arayüz de bile az da olsa hissediliyor benim tavsiyem ya bütçenizi arttırın biraz daha g4 alın yada biraz daha bekleyin g5 çıkınca g4 ün fiyatı düşecek g4 alın :)

• Forum girişleri 9

24.Oca.2016 23:11:01 via Website

Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle fakat kısa sürede bi telefon almam gerekiyor başından beri aklımda sadece lg var cok araştırma yaptım mesela sonye falan pek isinamadim.Ben oyun oynamam internete nadir girerim sadece sosyal medyayı kullanıyorum.Bu kullanımda catlama olur mu sizce ?

• Forum girişleri 251

27.Oca.2016 18:08:19 via Website

yok zannetmiyorum :) arka kamerası çok iyi ön kamerasıda günü kurtarıyor öneririm çatlama zaten olmuyor çok nadir o