xperia m5 sorunlu bir cihaz mı

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 61

26.Oca.2016 08:58:54 via Website

arkadaşlar merhaba 1000-1500 TL bandında alınacak telefon olarak özellikleri tasarımı çok ilgimi çeken sony xperia m5 telefon alınır mı sizce? düzgün bir kamera ve iyi kötü stabil çalışan bir android sistemi olan telefon arıyorum.
3 gb ram ve kamera kalitesi cezbetti beni internetteki yorumlarda açılıp kapanma, şarjın hızlı bitmesi, kameranın sıkıntılı olduğuna dair yorumlar var. bu sorunları revizyon 4 serisi ile hallettiği söyleniyor. telefonu çok beğendim orta segment için ideal gibi görünüyor ama özellikleri (internetteki yorumlara bakılırsa)kağıt üstünde kalmış gibi.bilginiz varsa paylaşmanızı rica ederim.

• Forum girişleri 26

27.Oca.2016 02:26:10 via App

Sony'nin Türkiye'de en büyük handikabı satış sonrası desteği. Sony Türkiye'de sattığı telefonlar için servis ve satış sonrası desteğini kvk üzerinden veriyor. İşin içine extra bir firma girince işler karışıyor. kvk hakkındaki detaylı bilgileri ve çalışma prensibini internet üzerinden ögrenebilirsiniz. Samsung, Lg, Apple gibi markalar şu anda Türkiye'de birebir servis ve hizmet desteği sunuyor. Yani sizi başka bir firmaya yönlerdirmiyor. Her markada zaten kendi kroniklerini bildiği için sorun çok çabuk çözülüyor. Sony kalitesi tartışılmayacak bir marka ancak en kısa zamanda Türkiye'ye gereken önemi göstermeli ve satış sonrasında sony olarak müşterilerine destek vermeli.

— değiştirilme tarihi 27.Oca.2016 02:26:54

• Forum girişleri 323

30.Oca.2016 19:53:23 via App

Fiyatına göre donanımı çok iyi. Kronik sorunu var mı bilemiyorum.

• Forum girişleri 442

04.Şub.2016 21:50:34 via App

sorunu şu Sony nin tum su gecirmez cihazlarinda hoparlor sesi az ve boduk cikiyor
bunu goz ardi etme

Android Candır

• Forum girişleri 251

04.Şub.2016 22:59:05 via Website

Aynen öyle ama lolipoptan sonra belli düzeyde düştü nedense z2 dede z3 tede z3+ z3c de de böyle bu durum :(

• Forum girişleri 771

08.Şub.2016 14:18:36 via Website

Sony markasının her serisinde bir sorunla karşılaşmazsak olmaz :)

This is AndroidPIT