Samsung Galaxy Tab S T700 Tablet Cihazım Harici Diskimi Boş Bellek Olarak Görüyor

• Cevaplar:25
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 298

09.Şub.2016 21:14:05 via App

ROOT'suz cihazım 1 gigabyte'lık harici diskimi görmüyor, bunun dışındaki her formattaki flash belleklerimi görüyor...Cihazım hala garanti kapsamı içerisinde ve şimdilik rootlama yapmak istemiyorum...Rootsuz çözüm önerebilecek yardımsever bir arkadaş var mı?..."Ntfs Paragon" uygulaması rootlu cihazları desteklediği için o uygulamadan yardım alamıyorum...

• Forum girişleri 488

10.Şub.2016 14:02:38 via Website

Flash bellek formatını kabul etmiyor olabilir, PC'de yedekleme yapıp, telefondan farmatlar mısın diski?

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 298

10.Şub.2016 14:28:57 via App

Muhlis Soysal

Flash bellek formatını kabul etmiyor olabilir, PC'de yedekleme yapıp, telefondan farmatlar mısın diski?

Yukarıda bütün flash bellekleri okuduğunu yazdım Muhlis Soysal...Benim derdim Harddiski okumaması...

— değiştirilme tarihi 12.Şub.2016 22:17:46

• Forum girişleri 298

10.Şub.2016 20:00:03 via App

La niye yardım emeysiz?...AndroidPIT'te kimse yok mu?...İnsanlık öldü mü?...😀

• Forum girişleri 488

16.Şub.2016 08:19:00 via Website

Bende 500 GB hdd vardı masamda denedim şimdi, telefon görmedi. Bu konuda pek tecrübe sahibi değilim açıkçası.

• Forum girişleri 298

16.Şub.2016 21:27:23 via App

Bir çok forumda okudum, adamlar 2 terabyte'lık disklerini cihazlarının okuduğunu söylüyprlar... Benim cihazın donanımı ve yazılımı(Lollipop 5.0.2) olmasına rağmen okumadı...

• Forum girişleri 488

17.Şub.2016 15:06:19 via Website

Güngör Aydın

Bir çok forumda okudum, adamlar 2 terabyte'lık disklerini cihazlarının okuduğunu söylüyprlar... Benim cihazın donanımı ve yazılımı(Lollipop 5.0.2) olmasına rağmen okumadı...

Telefonun gücü o HDD yi açmaya yetmiyor olabilir mi acaba?

• Forum girişleri 298

17.Şub.2016 18:45:17 via App

Muhlis Soysal

Güngör Aydın

Telefonun gücü o HDD yi açmaya yetmiyor olabilir mi acaba?

Cihaz telefon değil, tablet dünyasının en iyi tableti olan Samsung Galaxy Tab S 😃😃😃

— değiştirilme tarihi 28.Kas.2016 06:12:27

• Forum girişleri 488

18.Şub.2016 08:44:05 via Website

Ne fark eder o önemli değil ki hem o dünyanın en iyi tableti olduğunu nasıl kanaat getirdin :)
Bu arada güç meselesi senin HDD kutu içerisindeki devreleri ve kablo ile çok bağlantılı olduğu için önemli rol alıyor.
Sen aşağıda belirttiğim tarzda bir kablo var ise onunla dener misin? O ince kısmı PC'nin USB sine Kalın olanıda Tablete geçir. :)

Eğer çalışırsa dediğim gibi.

User uploaded photo

• Forum girişleri 298

18.Şub.2016 16:01:39 via App

Muhlis Soysal

Ne fark eder o önemli değil ki hem o dünyanın en iyi tableti olduğunu nasıl kanaat getirdin :)
Bu arada güç meselesi senin HDD kutu içerisindeki devreleri ve kablo ile çok bağlantılı olduğu için önemli rol alıyor.
Sen aşağıda belirttiğim tarzda bir kablo var ise onunla dener misin? O ince kısmı PC'nin USB sine Kalın olanıda Tablete geçir. :)

User uploaded photo

Bu kablodan bende var da micro USB kısmı USB 3.0 destekli giriş, yani ikili...O kısım Tabletin girişiyle uyumlu değil...

• Forum girişleri 298

18.Şub.2016 16:01:43 via App

Muhlis Soysal

User uploaded photo

Bu kablodan bende var da micro USB kısmı USB 3.0 destekli giriş, yani ikili...O kısım Tabletin girişiyle uyumlu değil...