Samsung Galaxy S3 — Telefonumun Sistem Dosyalarına Virüs Bulaştı Time Service,Firewall Service ,Security Service

• Cevaplar:13
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 8

03.Mar.2016 10:54:45 via Website

Telefonumun Sistem Dosyalarına Virüs Bulaştı Time Service,Firewall Service ,Security Service Lütfen Yardımcı Olun Dostlarım 10 Kere Sıfırladım Telefonu Hala Bu Virüsler var telefonda sistem dosyası oldugu için silinmiyorda lütfen rootsuz veya rom atmadan çözümlerinizi bekliyorum eğer konu yanlış yerde ise kapatılmadan doğru yere taşınırsa sevinirim yardımlarınızı bekliyorum.:(

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 11:18:07 via Website

rootlu dahi olsa %100 veya %90 çözülür dediğiniz riski az olan çözümlerinizde bekliyorum

• Forum girişleri 488

03.Mar.2016 12:41:57 via Website

Cihazınız samsung ise ODIN ile tamamen sıfırlayın tekrar rom yükleyin, yoksa sistem dosyalarına rootsuz veya tamamen sıfırlamadan başka bir şekilde düzeltmen mümkün değil gibi gözüküyor. Bir tanıdığıma olmuştu bu şekilde düzeltmiştik. Eğer çekincen, vs var ise istersen servise götür onlar orjinal yüklesin içine tekrar. :)

Sende SamMobile 'dan orjinal türkiye romu bulabilirsin.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 12:53:27 via Website

hocam cevabınız için teşekkür ederim son 1 2 sorum olucaktı bu romları neye bakarak seçiyoruz bir seri numarası varmıdır birde stock romu yüklemek için root gereklimidir.

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 12:58:35 via Website

bu arada telefonum s3 neo usta başlığa yazmayı unuttum

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 13:18:14 via Website

image

hocam attığınız linkteki rom bu modele uyarmı birde roota gerek varmıdır

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 14:05:59 via Website

ilk verdiğin linkteki indi sayılır usta bir sıkıntı olurmuki ikiside aynı model ama numaraları değişik sadece brick durumu falan olmaz değilmi

• Forum girişleri 8

03.Mar.2016 15:08:30 via Website

tüm yardımların için teşekkür ederim hocam allah razı olsun senden sayende çözdüm :)

• Forum girişleri 488

03.Mar.2016 16:08:58 via Website

Cenk Mutlu

tüm yardımların için teşekkür ederim hocam allah razı olsun senden sayende çözdüm :)

Hallettin mi Rom atabildin mi? Şuan sorunsuz çalışıyor mu?

• Forum girişleri 298

03.Mar.2016 17:55:36 via App

Cenk Mutlu

Evet hep beraber Muhlis Soysal'a teşekkür ediyoruz, bir vatandaşımızın daha problemini çözdüğü için...Sorumlu yurttaş, sorumlu vatandaş örneği...Teşekkürler Muhlis Soysal...Teşekkürler Türkiye'm, her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan...😅😅😅

• Forum girişleri 488

04.Mar.2016 11:03:44 via Website

Teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olabildiysem ne mutlu, @Cenk çok sevindim sorunsuz çalışmasına :)