Android Emulatorler

• Cevaplar:8
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

03.Mar.2016 22:08:29 via Website

Konu yeri dogrumu bilmiyorum ama benim sorum su youwave kullanan varsa bilir onda factory reset ozelligi var bu benim icin cok onemli bi ozellik fakat youwave in lolipop surumu calismiyor. Bende baska emulatorper baktim ama onlardada factory reset yok blustacks gibi. Benim sorum su factory reset ozelligi olan ve android surumu lolipop olan bir emulator var mi lutfen benim icin cok onemli yorumlarini bekliyorum tesekkurler.

• Forum girişleri 488

04.Mar.2016 11:01:31 via Website

Daha önce parallels desktop kullandım, iso dosyaları ile sanal windows yada android lunix kurmana olanak sağlıyor internette araştırabilirsin.

Birde genymotion.com diye bir site var bura factory reset konusunda işini görür mü bilmiyorum.

— değiştirilme tarihi 04.Mar.2016 11:01:49

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 7

04.Mar.2016 15:44:37 via Website

Sagolun ama genymotion da bildigim kadariyla yok ozellik ve biraz daha acar misiniz dediklerinizi. Dedigim gibi factory reset ve android 5.0 ustu olmasi kafi.

• Forum girişleri 7

04.Mar.2016 16:42:10 via Website

Hocam bu heralde windowsu android olarak mi kullanmak? Bana daha cok program tarzi olsa daha iyi olucak yada ben yanlis anladim bunu

• Forum girişleri 488

07.Mar.2016 12:37:36 via Website

Hayır bu windows içinde sizin program ile sanal olarak windows yada android kullanmanıza olanak sağlıyor. Bu işlemi sanal yapıyorsunuz, bilgisayarınız android olmuyor tamamen. Bir emulator gibi düşün bu olayı.

• Forum girişleri 488

09.Mar.2016 09:31:45 via Website

2GB Ram ile biraz zorlanabilir ama 500 MB ram vererek uygulama ile çalıştırabilirsin sanırım. :)

• Forum girişleri 7

09.Mar.2016 22:06:12 via Website

Sagolun hocam sizide yordum ama benim isime yaramicak gibi gozukuyor genede tesekkurler.