GALAXY S6!!!!!

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 46

11.Mar.2016 06:50:59 via App

artık su guncellememi geliyor ne oluyosa olsun telefon kafayo yedi ram %90 larda ve artik cihaz kasmaya başladı noluyo anlamiyorum ram %86 altina felan düşmüyor bunu nasil duzeltirim telefon kasmaya basladi

• Forum girişleri 323

11.Mar.2016 08:34:41 via App

Hangi uyg ram harcıyor? Clean master, 360 security kullanıyor musun?

• Forum girişleri 488

11.Mar.2016 09:11:21 via Website

Emre Mustafa Akbaba

artık su guncellememi geliyor ne oluyosa olsun telefon kafayo yedi ram %90 larda ve artik cihaz kasmaya başladı noluyo anlamiyorum ram %86 altina felan düşmüyor bunu nasil duzeltirim telefon kasmaya basladi

Telefonuna ne yükledin sen bu kadar ram harcayacak, bende snapchat dahil tüm sosyal medya uygulamaları artı oyun vs var ama ram normal kullanımda %80 nin üstüne zor çıkıyor. Smart Manager ile temizle dediğimde %63 lere düşüyor.

Rom'du, Root'tu uğraşmam, orjinal kullanırım. :)
Dertsiz başım tuzsuz aşım..

• Forum girişleri 488

11.Mar.2016 16:08:07 via Website

Gayet normal geldi bana. Ayrıca sana 3 tane önerim olacak.

1. Clean Masteri kaldır. Zaten telefonda Smart Manager diye kendi uygulaması var. Boşuna kastırır ve şişirir ramini. Hiç bir faydasını görmüyorsun. Ayrıca bataryanı da etkiler.
  2. Grenfly uygulaması, eğer cihazında root yok ise, bu uygulama sadece sana yük olur. Bunun yaptığı işlemi SmartManeger ile yapıyorsun ve çok da güzel çalışıyor.
  3. Geri tuşu değil de diğeri, tüm aktif uygulamaları gösteren ve altında Tüm Uygulamaları Kapat butonu bulunan kısmı sıklıkla kullan. Burayı ne kadar az tutarsan telefonun o kadar seri ve sağlıklı çalışır.

Aşağıda sana ekran görüntüsü atıyorum.

User uploaded photo
User uploaded photo

• Forum girişleri 46

11.Mar.2016 16:15:10 via App

clean masteri su fazla bellek dosyalari oluyo kalinti dosyalar felan onun icin kullaniyodum ama kaldirayim greenify yide kaldiriyim

• Forum girişleri 488

11.Mar.2016 16:24:16 via Website

Smart Manager bu işlemleri yapıyor 3. parti uygulamasına gerek yok :)