LG G4 Bildirim Geldiğinde LED Işık Yanmıyor

• Cevaplar:5
  • Sticky değilCevaplananlar
  • Forum girişleri 5

22.May.2016 17:56:12 via Website

Merhaba. Problemimi başlıkta belirttim. Biri mesaj attığında normalde bildirim ışığım mavi yanıp sönerdi. Şimdi kesinlikle yanmıyor ve bildirimlerden haberim olmuyor. Ekleme yapayım, SMS geldiğinde veya birisi arama yaptığında ışık yanıyor. Bu durum sadece WhatsApp ve LINE uygulamalarında başıma geliyor. Bütün bildirim ayarlarını gözden geçirdim, telefonu kapatıp açtım, hatta alarmla ilgili olabilir dedikleri için hepsini silip tekrar kurdum. Sonuç alamadım yardım ederseniz sevinirim.

• Forum girişleri 64

23.May.2016 08:44:37 via Website

yanlış hatırlamıyosam led ışıkları için root gerektirmeyen programlar var istersen bir dene belki faydası olabilir. dediğin gibi eğer sms ve aramalarda ışıklar yanıyosa sorun donanımda değildir büyük ihtimalle. droidin kafası bir yerde karışmış olmalı :D

• Forum girişleri 5

23.May.2016 09:16:18 via Website

Uygulamaların isimleri aklında mı? Ben de donanım problemi değildir diye düşündüm. Bu droidin ciddi problemleri var :/

• Forum girişleri 64

23.May.2016 18:26:39 via Website

Ahmet Ozefe

Uygulamaların isimleri aklında mı? Ben de donanım problemi değildir diye düşündüm. Bu droidin ciddi problemleri var :/

ben bi ara kullanmıştım. benzer bi tane buldum. dene inşallah işini görür. play store'da olması lazım.
Light Manager - LED Settings

• Forum girişleri 5

23.May.2016 20:34:40 via Website

Dostum, Play Store kaynaklı uygulamalar için ayrı bir ayar varmış. Bu ayar açık olmazsa bütün bildirimler açık olsa dahi LED yanmıyormuş. Şimdi neden telefon uygulamalarıyla çalıştığını ama indirilen uygulamalarla çalışmadığını anladım.

'Ayarlar > Ses&Bildirim > Bildirim LED'i > İndirilen Uygulamalar' kısmının tiki yokmuş. Tik koydum, çözüldü.

• Forum girişleri 64

23.May.2016 21:56:54 via Website

Ahmet Ozefe

Dostum, Play Store kaynaklı uygulamalar için ayrı bir ayar varmış. Bu ayar açık olmazsa bütün bildirimler açık olsa dahi LED yanmıyormuş. Şimdi neden telefon uygulamalarıyla çalıştığını ama indirilen uygulamalarla çalışmadığını anladım.

'Ayarlar > Ses&Bildirim > Bildirim LED'i > İndirilen Uygulamalar' kısmının tiki yokmuş. Tik koydum, çözüldü.

hadi geçmiş olsun sevindim adına. dediğimiz gibi, donanım sağlammış :)