acil yardım

• Cevaplar:2
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 1

24.May.2016 20:00:03 via Website

merhaba arkadaslar ben telefon alcam ama hangisini alıyım samsung a 2016 mı sony z5 mi iphone 5s mi yada farklı diyeceginiz bir telefon varmı kararsız kaldım

• Forum girişleri 64

24.May.2016 22:58:20 via Website

tasarım, kullanış ve amaca göre değişir şimdi. senin kararın ve niyetin önemli :)
ama benim görüşüm şu şekilde:
işlevsel olarak samsung; not almak yada kayıt düzenlemeleri falan için.
donanım olarak sony; kamera ve müzik.
performans ve stabilite olarak apple; işletim sistemi ve arayüzü
kolay gelsin şimdiden hayırlı olsun (cool)

• Forum girişleri 2

10.Haz.2016 14:18:31 via Website

merhaba. Hangi akıllıya geçmeden önce aslında "Akıllı Almadan Önce Nelere Dikkat Etmemiz Gerekir" i bilmemiz gerekir diye düşünüyorum. [Akıllı Telefon Kullanma Rehberi][1] adlı yazıda bu iş detaylarıyla anlatılmıştır. Özellikle bu tarz cihazların çakmaları piyasada oldukça fazladır. Bu tip bir sahtekarlığın önüne geçebilmek adına cihazların orijinal distribütörlerini bilmek gerekir.
Şimdi hangi akıllıya geçebiliriz --> Eğer aklınızdaki bu iki cihazdan birisiyse ben tercihinizi sony xperia x5 veya onun premium modeli var. ondan yana kullanmanızı öneririm. Bu bahsettiğim cihazın detaylı inceleme ve açıklamları için [şu yazıyı][2] okuyabilirsiniz.
Sony ile apple ı karşılatıracak olursak --> sadece görünür kalite üzerinden bu olayı tartışmak yanlış olur. çünkü görünür kalite açısından genel anlamda
apple ürünlerinin daha üstün olduğu düşünülür. bu durum sadece ios işletim sisteminin vermiş olduğu rahatlıkla sağlanıyor. ancak gerçek kalite anlamında sony ürünleri genelde apple ürünlerinden daha kalitelidir.