uygulama indirme ile ilgili bir sorunum var

• Cevaplar:12
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 7

08.Tem.2016 10:42:31 via Website

Herhangi bir uygulama indirmek için Google Play Store' ye giriyorum. Uygulamayı seçtikten sonra yükle butonuna bastıktan sonra " Hiçbir cihaz bulunamadı" yazıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim. Tabletime Nasıl uygulama indirebilirim?

• Forum girişleri 64

09.Tem.2016 01:04:56 via Website

uygulamalar google play haricinde de indirilebilir. yapman gereken gerekli apk dosyasını bulup. ayarlar bölümünden bilinmeyen kaynakları açmak

• Forum girişleri 7

09.Tem.2016 08:23:53 via Website

Peki nasıl gerekli apk dosyasını bulacağım? Lütfen yardımcı olurmusunuz. ( tabletim general mobıle)

• Forum girişleri 64

12.Tem.2016 22:55:12 via Website

yaptığın işlemleri görmek lazım, burdan kesin bişe diyemem, ekran görüntüsü yada video atarsan yardımcı olmaya çalışırım

• Forum girişleri 7

13.Tem.2016 11:15:22 via Website

Gerekli apk dosyasını bilmiyorum internetten aradığımdada karşıma çok fazla indirmem için apk dosyaları çıkıyor ve bilmediğim için google play' den indirmeye çalışıyorum o zamanda hiçbir cihaz bulunamadı yazıyor ve bir şeyler birazda olsa yapsaydım emin olun resmini atardım.

• Forum girişleri 64

14.Tem.2016 05:39:49 via Website

peki şöyle yapabilirsin o zaman, google hesabını biraz karıştır ve cihaz ekleme yerini bulabilirsin.
eğer cihazda root var ise blackmart yükleyip indirme yapabilirsin.
yada cihazının verilerini yedekleyip, format atıp deneyebilirsin
bence formatlık değil tamamen heaabınla alakalı bir durumdur

• Forum girişleri 7

14.Tem.2016 08:37:12 via Website

Cihazımda root yok ama sizin dediğinizi deneyeceğim

• Forum girişleri 7

19.Tem.2016 10:07:14 via Website

Blackmart indirdim. İndirilenler dosyasından blackmart' a tıklıyorum açılmıyor yani kullanılmıyor. Cihazımada format atamam yani atmak istemem.