İndirme yöneticisi

• Cevaplar:6
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 2

04.Ağu.2016 09:26:30 via Website

Merhaba şu anki android sürümünde indirme yöneticisini bulamıyorum ve indirmeye başladığım bir şeyi durduramıyorum.Telefonum Samsung Galaxy j7

• Forum girişleri 64

04.Ağu.2016 13:37:54 via Website

aslında stock romda olması lazım. yoksa play storedan "download manager " diye arat, istemediğin kadar bulabilirsin.

• Forum girişleri 2

05.Ağu.2016 14:52:30 via Website

Benim anlamadığım şey şu telefonu güncellemeden önce vardı ama android 6.0.1 e geçince yok oldu aceba bilerek mi konulmadı bir bilginiz var mı.

• Forum girişleri 64

06.Ağu.2016 15:20:56 via Website

tabi olur hatta orjinalden daha iyi olanları da vardır ama reklam içerebilir. tercih sizin :)

• Forum girişleri 64

06.Ağu.2016 15:22:33 via Website

Ubeydullah haşlamaz

Benim anlamadığım şey şu telefonu güncellemeden önce vardı ama android 6.0.1 e geçince yok oldu aceba bilerek mi konulmadı bir bilginiz var mı.

yani stockrom kullanmıyorum, belkide opera programındaki gibi uygulama içine gömülü olabilir. görmediğim için kesin bişe diyemem

• Forum girişleri 64

06.Ağu.2016 15:25:14 via Website

Yavuz AyDemir

Ubeydullah haşlamaz

yani stockrom kullanmıyorum, belkide opera programındaki gibi uygulama içine gömülü olabilir. görmediğim için kesin bişe diyemem

derin acar

herhangi bir download manager olur mu?

tabi olur hatta orjinalden daha iyi olanları da vardır ama reklam içerebilir. tercih sizin :)