Brad Pitt: Selena Gomez ile Angelina Jolie Cheating! (Saçma Tabloid Göre)

  • Cevaplar:0
  • Sticky değilCevaplanmayanlar
  • Forum girişleri 47

22.Eyl.2016 08:49:31 via Website

Onun varlığının dünyanın sorunlu noktaları mülteci kamplarına kırmızı halı, çok ve geniş hissettirmiştir büyük Hollywood'un romantik oldu.

Bu high-end moda dergilerinde bol fotoğraf yayılır ve çiftin efsanevi durumunu alttan sanki, Magazin ve dedikodu sitelerinde göründü paparazzi çekimleri chronicled edildi.

Şimdi, Salı sabahı bir avukatın blandly ifadeli basın açıklamasında, 2014 yılında evlendiler Angelina Jolie Pitt ve Brad Pitt, bir aşk hikayesi, mutsuz bir sona geldi.

image

Biz neredeyse bu uygunsuzluk unutmuş! Söylentiler Marion Cotillard ile konfor ilişki için çok yakın Brad Pitt Angelina Jolie boşanma dosyası için karar nedeni olduğunu dönen ve şimdi kocası da Selena Gomez ile bir fırtına flört yakalandı zaman, Oscar kazanan en kıskanç tarafı daha önce yüzeyli iddia raporları vardır Altın Küre parti bu yılın başlarında.

image
 
 
Ancak, biz buna inanmıyorum. nedeni, tabii ki, Brad ve Selena hem böylece aynı olayların birçoğu görünmesini Brad ve Selena gerektiren şu anda beş dalda Oscar adayı olan The Big Short, görünür olmasıdır. Biz onlar sorunlarınız değiliz kesin söylüyorlar, ama bize güven olamaz - Brad onunla yatmak daha Selena benimsemeye daha muhtemel olacaktır.

Aslında, gereksiz boşanma önlemek olabilir, güven, samimiyet ve hoşgörü ile Aşkınızı davranın. bunu yapmak zor olsa da, bazı ipuçlarını kullanabilirsiniz. Sonuçta, gözden uzak ve kafayı.

Sevgilinizin dert asla mobil veri ile oyun oynamak için telefonunuzu ödünç!
Sevgilinizin dert asla galerisi bakmak için telefonunuzu alır!
(Önkoşulu dürüst olmasıdır.)

Hatta boşanma durumunda gereksiz kavga önlemek için, daha iyi bu applock ile telefonunuzu kilitlemek istiyorum!

image

Applock Aurora, sen başkalarından uygulamaları korumak güvenli gizli dosyaları ve uygulamaları saklamak ve zor diğerleri özel içeriğine erişmek için yapmak için yardımcı olan ücretsiz android uygulaması !!

Mağaza Linki oyna:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freejoyapps.applock.Aurora&referrer=utm_source%3Dforumseo

Kilitlemek istediğiniz uygulamalar şunlardır:
-Sistem ayarları
-Arama kayıtları
-Metin Mesajlar (SMS)
Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Snapchat vb -Sosyal medya hesapları
-İletişim
Vb.

Son olarak, Angelina dilek ve Brad Pitt de onları uzlaşma getirmek ve isteyen olabilir.