This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Fruit Ninja Free - Light meyve salatası!

Hakkında o kadar konuştuk ki şimdi Fruit Ninja'ya başka bir açılım getiriyoruz. Geliştiriciler bu inanılmaz derecede popüler oyundan Fruit Ninja Free de dahil nemalanmış. Peki bu bedava sürüm abisinin yarattığı başarıyı yakalayabilecek mi, gelin testimizde bunu hep beraber görelim.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.6.2.10 2.4.4.440481

Özellikler & Kullanım

Girişteki sorunun cevabı: Pek değil. Fruit Ninja Free'nin güncellemesi bir seneyi buldu ve kuşkusuz bu bir bedava sürüm, yani normal sürümü için aldığı notlardan daha düşük notlar alacak (önceden yaptığımız gibi). Ama yine de bu oyunun basitliğinden ve inanılmaz derecede eğlenceli bir oyun tecrübesi yaşattığından bağımlılık yaratan bir oyun.

Oyunun ismi hala aynı. Hangi modu seçtiğinize bağlı olarak bombalarla da uğraşıyor olabilirsiniz. Seçebileceğiniz üç ayrı mod var: Classic, arcade ve zen. Classic, oyunculara üç hakları tükenene kadar meyveleri kesmesini sağlıyor. Arcade modunda 60 saniye için kazanabildiğiniz kadar puan almaya çalışıyorsunuz (İpucu: özel meyvayı aktive edin). Zen modu ise benim en az sevdiğim mod: Yapmanız gereken meyveleri başka şekillere sokmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun büyük noksanı açıkça oyuncuları uzun süre oyunda tutamaması. Harika bir zaman öldürücü ama saatlerce sizi ekran başında tutacak cinsten değil. İkinci olarak herhanbi bir meyva dükkanı veya çevirim içi çoklu oyuncu seçeneği yok.

Hoş bir not: OpenFeint üzerinden sonuçlarınızı paylaşıp ödüller kazanabiliyorsunuz.

Özet: Fruit Ninja Free ne zaman öldürmek için birkaç dakikanız varsa oynayabileceğiniz iyi bir oyun. Bununla birlikte eğer oyunun oynanış şeklini seviyorsanız oyunun ful sürümünü indirmenizi kesinliklikle tavsiye ediyoruz.

Not: Geliştiricilerin bir güncelleme peşinde çalıştıklarını biliyoruz ama güncellemenin ne zaman geleceği veya App Center'da ne zaman yayınlanacağı hakkında bir bilgimiz yok.

Ekran & Kontroller

Fruit Ninja Free'ye bakması hoş ve uygulamanın bir de tabletlere özel tasarlanmış bir sürümü de var. Çözünürlük, ful sürümündeki kadar yüksek değil; bedava sürüm daha çok kareli.

Hız & İstikrar

Fruit Ninja Free, HTC X'te çok iyi bir performans sergiledi.

Fiyat/Performans Oranı

Fruit Ninja Free isminden de anlaşılacağı üzere bedava ve AndroidPIT App Center'da mevcut. Bu harika oyunun ful sürümünü tavsiye ediyoruz.

Ekran Görüntüleri:

Fruit Ninja Free - Light meyve salatası! Fruit Ninja Free - Light meyve salatası! Fruit Ninja Free - Light meyve salatası! Fruit Ninja Free - Light meyve salatası! Fruit Ninja Free - Light meyve salatası!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!