Oturum açın

Onaylamak için oturum açın

Şifrenizi mi unuttunuz?

...ya da Facebook ile giriş yap:

Hala bir AndroidPIT hesabınız yok mu? Kayıt ol

Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası!

Bernhardt Fischer
0

Meyveye ateş etmek eski bir adettir değil mi? Amerikan yerlileri, sirkte çalışanlar ve hatta kendimiz dahi babannemizin arka bahçesinde bunu denedik.

Bu işin dijital olanını (ok atıcılığı + meyve versiyonu) Fruit Shoot incelememizde bulabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.05 1.3

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android sürümü: 4.0.4
Root: Yok
Çalışan sürüm: 2.0

Bahsedildiği üzere çoğumuz bu tarz oyun tipiyle haşır neişiriz ve Fruit Shoot, Play Store'da inanılmaz derecede rağbet görüyor.

Sizi şiddet konusunda uyarmam lazım: Örneğin daha ilk sahnede bir ayının üzerindeki muzları hedef alıyorsunuz. Amaç muzu vurmak fakat ayının suratını vurduğunuz takdirde ekran kana bulanıyor.

İlk bölümleri anladıktan ve geçtikten sonra sonraki bölümlerde hayvanların ve meyvelerin hareket ettiğini farkedeceksiniz ki bu da hedef almayı zorlaştıracak. Bir de bu yetmezmiş gibi daha fazla meyve düşürmeniz gerekecek.

Kontroller ile ilgili: Parmağınızı kullanarak yayı geriyorsunuz. Sonra ekrana dokunduğunuzda noktalı çizgi ekranda belirecek böylelikle okun nereye isabet edeceğini kestirebiliyorsunuz. Hem açıya hem de yayı ne kadar gerdiğinize dikkat etmeniz gerek.

Bu tarzdaki pek çok oyun tekdüze. Size çok fazla bölüm ve ayar seçeneği sunmuyor. Bu oyun, tersine, size 90 bölüm ve üç senaryo sağlıyor. Yani ilk elden sıkılmayacaksınız. Bir macera ve VS modu (arkadaşlarınıza karşı oynayabileceğiniz bir mod) var.

Grafikler, arka fondaki zengin detaylar dahil, gerçekten çok hoş.

Özetle:

Fruit Shoot birçok bölüme sahip ve ücretsiz olan eğlenceli bir okçuluk oyunu. Grafikler iyi yapılmış ve oyun rengarenk. Robin Hood gibi hissediyorsanız oyunu bir deneyin!

Ekran & Kontroller

Fruit Shoot'un kullanımı genel olarak kolay. Ekrana tıklayın ve okun hızını ve açısını ayarlamanız için parmağınızı ayarlayın. Bölümler siz ilerledikçe zorlaşıyor ama sizi tıkayacak kadar da değil.

Hız & İstikrar

Fruit Shoot testlerimiz boyunca iyi bir performans sergiledi; takılma ve donma gibi sorunlar olmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Fruit Shoot Google Play'de ücretsiz ve şu an en popüler 10 ücretsiz uygulama arasında.

Diğerlerinden ayrılan özelliği harika grafikleri ve uzun vadede oyuncuyu oyunda tutabilmesi.

Ekran Görüntüleri:

Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası! Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası! Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası! Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası! Fruit Shoot - Hedef al, hazır vee meyve salatası!

Karşılaştırılabilir uygulamalar

Şu an için karşılaştırılabilir bir uygulamadan haberdar değiliz. Eğer bu uygulama ile karşılaştırılabilir bir uygulama biliyorsanız, bizleri haberdar etmenizden büyük memnuniyet duyarız

Geliştirici

Words Mobile

Yorumlar

Yeni yorum yaz: