This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi yolda

Samsung'a yakın kaynaklardan alınan haberlere göre Samsung Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemesi hazır ve pek yakında resmen duyurulacak. Android dünyasının üst düzey cihazları yavaş yavaş Android 4.3 güncellemesine kavuşurken, son güzel haber de Samsung Galaxy Note 2 sahipleri için geldi. Şirketten sızdığı iddia edilen habere göre, Samsung'un Note serisinin bir önceki cihazı olan Note 2 için güncelleme artık hazır durumda ve telefonlara gelmesi de an meselesi. 

note 222
Note 2 sahiplerine Android 4.3 müjdesi! / © Samsung

Samsung'un özellikle geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan akıllı kol saati ile cihazları arasında uyumluluk sorunlarını aşmak için giriştiği Android 4.3 güncelleme hamlesi devam ediyor. Samsung'un amacı sadece Gear'la birlikte piyasaya sürülen Note 3'ün değil, başta S serisi olmak üzere şirketin diğer modellerinin de Gear'la uyumlu hale gelmesi. Bu doğrultuda Note 2'ye Android 4.3 güncellemesi ne zaman gelecek sorusuyla boğuşan Samsung-severler için iyi bir haberimiz var.

Hatırlanacağı gibi, daha önce Galaxy S4 ve Galaxy S3'ün kimi yerlerde Android 4.3 güncellemesini almaya başladığını, resmi güncellemeyi beklemek istemeyenler için de firmware sürümlerinin Internet'te dolaşmaya başladığını haber yapmıştık. Şimdi şirketten güvenilir haber almasıyla tanınan dünyaca ünlü SamMobile web sitesinin haberine göre, sıra Galaxy Note 2'ye gelmiş durumda. Habere göre, N7100XXUEMJ9 kod numarasına sahip Note 2 için gereken güncelleme şu anda hazır Samsung'un hizmet merkezinde hazır tutuluyor ve resmen duyurulması da an meselesi. 

Söz konusunun güncellemenin ne gibi yenilik ve değişiklikler getireceği henüz ayrıntılı olarak bilinmiyor, ancak yeni Android özelliklerinin yanısıra Note 2 sahipleir S Pen ve çoklu pencere özelliklerinin geliştirilmesini bekleyebilirler. Ancak "Air Command" gibi tamamen Note 3'e özgü olan bazı özelliklerin bu güncellemeye dahil olup olmayacağına dair elimizde bilgi bulunmuyor. 

Vasıtasıyla Android Community Kaynak: SamMobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!