This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 2’nizin pil ömrünü uzatabilirsiniz!

Samsung, IFA Berlin’de tanıttığı mükemmel Galaxy Note 3 modeliyle neden fablet sektörünün öncüsü ve lideri olduğu sorusunun cevabını bir kez daha verdi. Fakat henüz bu trene atlayamayacak kullanıcı kitlesi de göz ardı edilemeyecek derecede büyük. Galaxy Note 2 cihazına sadık kalmış ve henüz kullandığı cihazı değiştirmeyecek olanlara güzel haberlerimiz var. 

seidio battery galaxy note 2 01
Galaxy Note 2'nizin şarj ömrünü artırmak mı istiyorsunuz? Seidio imdadınıza yetişti! / © Android Central

Her ne kadar Note 2 etkileyici bir pile sahipsede bunu da geliştirmenin bir yolu var; Seidio Innocell 4500 mAh batarya karşınızda! Seidio bataryasıyla, söz konusu pil ömrü olduğunda kesinlikle paranızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Batarya, Note 2 ile birlikte gelen orjinal bataryanın yaklaşık iki katı kalınlığında. Ayrıca bataryayla birlikte gelen yeni arka kapak sayesinde yer sıkıntısı da yaşanmıyor. Yeni arka kapak fazladan şişkinlik yaratmasına rağmen orjinal arka kapağın görünümüne oldukça yakın.

seidio battery galaxy note 2 04
Fazladan gücün fiyatı kalınlık. / © Android Central

Galaxy Note 2 orjinal olarak 3100 mAh’lik bir bataryayla geliyor ve bunu 4500 mAh ile değiştirmek demek, telefonunuzdan %50 daha fazla yararlanabileceğiniz anlamına geliyor. Eğer 3100 mAh’in size yeterli olmadığını düşünenlerdenseniz Seidio’nun size sunduğu fazladan pil ömründen kesinlikle memnun kalacaksınız.

seidio battery galaxy note 2 11
Seidio'nun bataryasından aldığınızda yarattığı şişkinliğe uygun olarak arka kapak da gönderiliyor.  / © Android Central

Ürün ShopAndroid.com sitesinden 64.95$’a (Yaklaşık 131 TL) satın alınabilir. Ayrıca UPS ve USPS (Birleşik Devletler posta servisi) ile uluslararası olarak Türkiye’ye gönderimin tutarı 15$’dan (Yaklaşık 30 TL'den) başlıyor.

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!