This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Galaxy Note 3 sadece iki ayda 10 milyon satanlar kulübüne girdi

Dünyanın en büyük Android ihracatçılarından Samsung, Galaxy Note 3 modeliyle sadece iki ayda muhteşem bir satış ivmesi yakalayarak 10.000.000 adet satış rakamını geçmeyi başardı. Şirket bu başarıyı kutlamak ve daha iyi anlatabilmek için SGH-T100 modelinden başlayarak son 12 yılındaki akıllı telefon ve tablet satışlarını anlatan bir ’10 Million Seller Club’ infografiği hazırladı. Şirketin piyasaları sallayacak bir sonraki cihazının Şubat 2014’te çıkarması bekleniyor.

galaxy note 3 test 8
Note 3'te 10 milyon sınırını geçti. Bakalım sıradaki hangi cihaz olacak? © androidpit

İnfografiğin bir başka güzel yanı da, Samsung’un çok satan eski cihazlarının resmi numaralı eski isimleri yerine insanların kullandığı daha kolay hatırlanabilir isimleri kullanması. Sonuçta Android 2010 yılında görünür olmaya başladı ve Samsung ilk defa Galaxy S. cihazında kullandı.

androdipit samsung 10 million seller club
© Samsung

Bu liste aslında 2014 ile de ilgili ipuçları vermekte ve listede boş olan yeri 2014’te çıkacak olan yeni amiral gemisi Galaxy S5’in alması beklenmekte. Gizemli cihazın boyutları Note 3 ile benzer görünmekte, belki bu da S5’in boyutları hakkında ayrı bir ipucudur. 12 yıl boyunca Samsung devamlı tam gaz yükselmeye devam etti ve S5 geldiğinde retina tarayıcısı, metal kasası ve 64-bit işlemcisi ile bunun yeni bir zafer olacağına hiç şüphe yok.

Bakalım listede yeri dolmamış olan model ne kadar hızlı 10 milyon satanlar kulübüne girecek? Sizin tahminleriniz neler?

Vasıtasıyla Gigaom Kaynak: Samsung Blog

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!