This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 3 Benchmark Testinde Ortaya Çıktı

Note 3 bir kez daha karşımıza benchmark testinde çıktı. İnanılmaz derecede hızlı olan cihaz AnTuTu'ya göre Android 4.3 işletim sistemini kullnıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Galaxy Note 2 tweaser
 Galaxy Note 3 geliyor / © Samsung

Aşağıda gördüğünüz Mydrivers.com'un hazırladığı AnTuTu benchmark sonuçları ve Note 3'ün 28.000'e yakın bir skor elde ettiği gözüküyor. Sonuçlar Note 3'ün testteki cihazları alaşağı ettiğini gösteriyor.

Samsung GT N7200 Benchmark Galaxy Note 3 Android 4 3 1
Diğer N7200 modellerinin ne olduğu da gizemini koruyor. / © MyDrivers.com

Gözümüze çarpan bir diğer nokta ise iddia edilen Note 3'ün Android 4.3 kullanması. Google yeni güncellemeyi Haziran veya Temmuz ayında yayınlamayı düşünüyor.

Testte gözüken model numarası mantıklı geliyor çünkü Galaxy Note'un modeli GT-N7000 ve Note 2'nin ise GT-N71000'dü. Fakat bu tip benchmarklara her zaman temkinli yaklaşmak gerek, fake olma olasılığı her zaman var.

Samsung parmak izi okuyucu üzerinde mi çalışıyor?

Burada da SamMobile'ın içerideki adamlarından aldığını iddia ettiği bir emailden sızan bilgiyi arada sizlerle paylaşalım istedik. Apple'ın halihazırda uyguladığı bu hizmeti Samsung da kendi cihazlarına adapte etme peşinde. Aşağıdaki görüntüler Galaxy S3'ten edinilmiş.

fingerprints
© SamMobile

Vasıtasıyla Android Authority Kaynak: MyDrivers

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!