This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

[Güncelleme] İşte Galaxy Note 3'ün ekranı!

Samsung'un merakla beklenen ve 4 Eylül'de resmen tanıtılacak olan cihazı Galaxy Note 3'ün ekranına ait olduğu iddia edilen fotoğraflar medyaya sızdırıldı. 

Galaxy Note 3 Display 3
İddialara göre Note 3'ün ekranı böyle görünecek! / © ETrade Supply

Note 3'ün ekranına ait olduğu iddia edilen yeni fotoğraflar özellikle Apple ve iPhone haberleriyle tanınan Sonny Dickson ve ETrade Supply adlı teknoloji siteleri tarafından yayınlandı. Her iki site de fotoğrafların "Çinli bir kaynak"tan elde edildiğini belirtirken, fotoğraflar şu ana kadar Note 3'le ilgili sızan en net ve en fikir verici fotoğraflar olarak dikkat çekiyorlar. 

İlk bakışta, ekranın etrafındaki çerçevenin son derece dar olduğu ve ekranla kasayı ayıran çizginin inceliği dikkat çekiyor. Ancak ekranın alt ve üstünde, baqşta ana ekran butonu olmak üzere butonlar için yeterince yer bırakılmış olduğunu görüyoruz.  

Note 3
© ETrade Supply

Note 2'nin plastik kaplama ve sıradan görünen tasarımına kıyasla, bu cihazda Samsung'un tasarım anlamında belli bir gelişme kaydettiğini söylemek mümkün. Cihaz genel olarak da Samsung cihazların tasarım çizgisine uyum sağlıyor ve metalik parlak yüzeyiyle oldukça zarif görünüyor. Henüz elimizde Samsung tarafından yapılmış resmi bir açıklama bulunmasa da cihazın teknik özelliklerinin aşağıdaki gibi olması bekleniyor: 

Muhtemel Teknik Özellikler

İşlemci Başlangıçta Snapdragon 800, 2,3 GHz, daha sonraExynos 5 Octa 5420, 1,8 GHz
Sistem RAM'i 3 GB RAM
Dahili Bellek 16/32/64 GB + microSD
Pil 3.200 - 3.450 mAh
Ekran 5,68-Zoll-Super-AMOLED-Full-HD-Display
Kamera 13 MP (arka yüz) 
Bağlantı 3G (Octa-Core) ve LTE (Snapdragon)
Renkler Siyah-Beyaz-Pembe
İşletim Sistemi Android 4.3

Güncelleme 28.08.2013, 18:27 Uhr

Bugün de bir Japon teknoloji sitesinde yayınlanan fotoğraflarda Note 3 ile Note 2 karşılaştırıldı. Resimde görüldüğü gibi iki cihaz arasında görünüm olarak ciddi farklar var. (Kaynak):

note 3 vs note 2
Note 3 (sağdaki) selefiyle yan yana. © ETrade Supply

Vasıtasıyla All About Samsung Kaynak: Sonny Dickson

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • e-mcani 27.Ağu.2013 Link to comment

    tüm bu özellikleri "sızdıran/idda eden" sammobile'ı kaynak olarak alıyorsanız (teknik özellikler için); hafıza seçeneklerinden 16GB'ı çıkarabilirsiniz... son iddaya göre, min.32GB dahili bellek ile gelecekti.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!