This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy Note 3 Lite Aralık’ta üretime giriyor

Kore medyasının yayınladığı yeni bir habere göre Galaxy Note 3 Lite’ın toplu üretimi 12 Aralık’ta başlıyor. Hatırlanacağı gibi cihazın 2014 yılında satışının başlayacağı belirtilmişti. Dahası Samsung, Galaxy Note 3 Lite’ın genel Galaxy Note 3 satışlarının yüzde 30′luk kısmını oluşturmasını bekliyor. Elbette bu ulaşılması kolay bir hedef değil fakat şirket kartlarını doğru oynar, ürünü doğru zamanda piyasaya çıkarır ve doğru bir fiyatlandırma politikası benimserse bu hedefe ulaşılması da sürpriz olmaz.

youthtimes
Note 3 Lite, akıllı dijital kalem S Pen'i de barındıracak.  © youthtimes

Raporda ayrıca ekran boyutunun 5.68 inç olarak kalacağı ve S Pen’de cihazda yer alacağı belirtilirken cihazın farklı özellikere sahip olsa da Note 3 satışlarına kötü bir etkisi olmayacağı söyleniyor. Cihazın tüm özellikleri hala bilinmese de, ekran LCD olarak değiştirilecek ve kamera da 8 megapiksele indirilecek.

Önceden de belirtildiği gibi Samsung, Galaxy Note 3 Lite tanıtımını Şubat ayındaki Mobil Dünya Kongresi’nde yapacak ve muhtemelen Şubat/Mart gibi siyah ve beyaz seçenekleriyle piyasada olacak.

Kaynak: sammobile

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!