This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 3’ün pili ortaya çıktı

Daha önce AndroidPIT.com.tr’de Samsung Galaxy Note 3’le basına sızan fotoğraf, kalite testi ve buna benzer birçok bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi sizin için Galaxy Note 3’e farklı bir açıdan bakıp, henüz güç kapasitesi bilinmeyen büyük pilinin fotoğrafını paylaşıyoruz. Sanırım tam kapasitesini bilmek için, biraz sabır lazım çünkü 4 Eylül’de, Galaxy Note 3’ü ilgilendiren her şeyi artık biliyor olacağız.

galaxy note 3 battery
Galaxy Note 3’ün pilinin böyle göründüğü iddia ediliyor / © Webtrek

Daha önce Samsung Galaxy Note 3’e ait olduğu iddia edien birçok fotoğraf basına sızmış olsa da, hiçbiri cihazın tasarımını açıkça ve tam tamına yansıtamadı. Belki de daha öncekiler, prototipten öteye gidemediler. Heyecanı tamamen dindirmemek için ya kapağı örtülü, ya kutusu içinde fotoğrafları paylaşıldı. Ancak beklentinin gitgide büyüdüğü de aşikar.

Webtrek, bu tipik kutumsu Galaxy Note 3’ün sızdırılmış görüntünün arkasındaki isim. Pilin kapasitesinin ne kadar olduğu hakkında henüz bir bilgi yok ama bu konuda ümidimiz tabii ki Galaxy Note 2’yi aşan bir cihaz olması. Çünkü Galaxy Note ailesi akıllı telefonları, ekran boyutuna ve aynı anda birçok işi yapabilme kapasitesinden dolayı, pil şarjını hızla yiyip bitirmek gibi kötü bir üne sahip.

Bunların dışında, Galaxy Note 3’ü ilgilendiren son dedikodu, Android 5.0 Key Lime Pie yerine, Andoid 4.3 Jelly Bean’in işletim sistemi olacağı. Siz en iyisi, tuzluya mal olmaması için,  yepyeni Galaxy Note 3’ünüzde, kaybetmeniz ihtimaline karşı, Android Device Manager’ın yüklü olduğundan emin olun.

Galaxy Note 3'ün sızdırılan son fotoğrafı hakkında ne düşünüyorsunuz? Bizimle yorumlarda paylaşın.

Kaynak: Webtrek

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!