This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Samsung Galaxy Note 3,Galaxy Tab 3 10.1 ve Galaxy S4 Zoom Geliyor

Samsung ile ilgili sızıntıların en temel haber kaynağı olan Sammobile üzerinden sızdırılan bir belgede merakla beklenen Galaxy Note 3'ün gelişinin kesinleştiği iddia edildi. Galaxy Note 3'e ilaveten Galaxy Tab 3 10.1 ve Galaxy S4 Zoom gibi duyurulmamış cihazlarının da piyasaya sürülüşlerinin kesinleştiği iddia ediliyor.

Galaxy Note 2 tweaser
Galaxy Note 3'ün gelişi kesinleşti. / © Samsung

Dev ekranlı tabletimsi akıllı telefonların öncüsü olan Samsung Galaxy Note serisinin üçüncü cihazı olacak Galaxy Note 3, an itibariyle Motorola X Phone ile beraber Andorid dünyasının üzerinde en büyük beklentilere sahip olduğu cihazların başında yer alıyor.

Aşağıdaki ekran görüntüsünde Samsung Galaxy Note 3'ün Kazaksitan'daki bir dağıtıcı tarafından imzalanan bir siparişte adının geçtiğini görmektesiniz. Sammobile üzerinde yayınlanan bu fotoğrafta Galaxy Note 3'ün resmiyet kazandığı iddia ediliyor.

GalaxyNoteKazakhstan
Galaxy Note 3'e resmiyet kazandırdığı iddia edilen belge/ © Sammobile

Galaxy Note 3'ün aynen geçen sene olduğu gibi bu sene de Berlin'de gerçekleştirilecek olan IFA Teknoloji Fuarı'nda tanıtılması bekleniyor. Öte yandan Galaxy S4 Zoom ve Galaxy Tab 3 10.1 cihazlarının 20 Haziran'da Londra'da gerçekleştirilecek olan Samsung etkinliğinden tanıtılması gündemde. 

Gelişmeleri AndroidPIT haber portalı üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaynak: Sammobile

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!