This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung'un cihazlarında kullandığı malzeme hakkındaki genel kanıyı biliyorsunuz: Plastik ve değersiz. Samsung, Note 3'te kullanacağı malzemeyle tüm bu kötü algıyı kırmayı planlıyor.

Galaxy Note 2 tweaser
Galaxy Note 2, Galaxy S4'teki gibi önceki modeline göre tasarımda hiçbir yenilik olmaksızın gelmişti. / © Samsung

 

HTC One'ın alüminyum tasarımı görünen o ki hem tasarım hem de kullanılan malzeme açısından diğer şirketlere örnek olmuşa benziyor. SamMobile sitesinin haberine göre yeni çıkacak olan Galaxy Note 3'ün tasarımı Samsung'un diğer cihazlarının aksine tamamen farklı bir tasarımla çıkacak; daha da önemlisi HTC One'ın tasarımını andıracak.

samsung galaxy s4 gallery 26
Galaxy S4 hakkındaki eleştirilerden önemli bir kısmı önceki modeline göre hiçbir yenilik getirmeyen tasarımı hakkında oldu. / © AndroidPIT

İnanılmaz derecede iyi giden satış grafiklerine rağmen tıpkı Galaxy S3'te olduğu gibi S4 de kullanılan ve tüketicide bayağı bir his uyandıran polikarbonat eleştirilerin hedefi olmuştu. Samsung bu eleştirileri duymuş olabilir. Tercihini metalden yana kullanmamasının nedeni ise üretimde çabukluğu istemiş olması diye düşünüyoruz.

htc one v2
HTC One'ın tasarımı birçok insanın beğenisini kazandı. / © AndroidPIT

Öte yandan dedikodulara göre yeni Galaxy Note'ta 6 inçlik Full HD Amoled ekran, Exynos 5 octa işlemci, LTE bağlantı ve 13 MP'lik kamera kullanılacak. İşletim sistemi ise Android'in son sürümü olan 5.0 Key Lime Pie olacak.

Vasıtasıyla MobiFlip Kaynak: SamMobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!