This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 3 comments

Galaxy Note 3'ün Tasarımı Sony'nin Köşeli Cihazlarına mı Benzeyecek?

Sızıntıları ile artık iyiden iyiye klasikleşen twitter hesabı @ evleaks üzerinden paylaşılan bir fotoğrafta görüntülenen Sony'den alıştığımız köşeli tasarıma sahip bir Samsung cihazın önümüzdeki Ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Note 3 olabileceği iddia edildi.

evleaks neues samsung design

Habere konu olan söylentiyi yaratan yukarıdaki fotoğrafdaki cihaza dikkatle baktığımızda Samsung akıllı telefonlar ile özdeşleşen fiziksel menü tuşunun varlığı cihazın Güney Koreli teknoloji devinin fabrikalarından çıkmış olabileceği yönündeki şüphelerin oluşmasına yol açıyor. Bir kaç gün önce  Sammobile üzerinden sızan Galaxy Note 3'ün tasarımının bambaşka olacağı yönündeki haberleri de dikkate aldığımızda yukarıdaki fotoğraflar biraz daha anlam kazanıyor. 

Tekrar yukarıdaki fotoğraflara döndüğümüzde aklımıza ilk gelen soru Samsung'un Galaxy S3, Galaxy 2 Note ve Galaxy S4 ürünlerine yansıtmış olduğu ve milyonlarca insanın büyük beğenisini toplayan ince ve oval tasarımın sonunun mu geldiği. Kanımca Samsung'un Sony ve LG'nin cihazlarından tanıdığımız ve aslında çok da beğenemediğimiz köşeli tasarıma yönelmesi biraz zor. Ne dersiniz yukarıdaki fotoğraflardaki gibi bir Galaxy Note 3 hayal edebilir miydiniz? 

Kaynak: @ evleaks

3 comments

Yeni yorum yaz:
  • Araz 17.Nis.2013 Link to comment

    Aslında S4'ün zaten plastik kasayla geleceğini tahmin ediyorduk. Samsung'u anlamak zor olmamalı bence. Adamlar en iyi donanımı en uygun fiyata bize sunmak istiyorlar. E kasa pahalı olsaydı, ucuz fiyatdan vazgeçmeli olurduk. Hem plastik derken, polikarbonat kasa kullanılıyor. O kadar fena değil yani. Yazılıma lafım yok. Samsung yapıyor işte. Hakkını yememek lazım. Tmm, htc ONE kadar cool bi dizayna sahip olmaya bilir. Her ne kadar köşeli tasarımı sevsem de, s3'ü elime aldığımda güzel bi hiss verdiyini de söylemeliyim. S4 de belki öyle olacak. Benim bildiğim S4'ün Key Lime Pie güncellemesi ile süper üstü bi telefon olacağı :)

  • Senin köşeli tasarım konusundaki hassasiyetini biliyoruz zaten Araz:)

    Galaxy S4'ü nasıl buldun ?

  • Araz 17.Nis.2013 Link to comment

    Samsung köşeli tasarım yapsa bile daha yumuşak hatlara sahip bir Note 3 sunar bize. Note 1'le hemen-hemen aynı olan bi Note 3 görmek istemeyiz, o ayrı tabi..

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!