This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Galaxy Note Edge Android 5.0.1 Lollipop resmi güncellemesi başladı

Kavisli ekranı ile harika bir tasarıma sahip olan Edge geçtiğimiz sene IFA 2014 fuarında görücüye çıkmış ve dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Henüz birçok ülkede satışı bulunmayan Edge sınırlı sayıda çıkmasına rağmen iyi bir satış grafiği yakalamış ve beklentileri karşılamıştı.

Samsung Galaxy Note Edge satış rakamları belli oldu

Samsung Galaxy Note Edge Avustralya'da bulunan SM-N915G modeli ilk Android Lollipop 5.0.1 güncellemesini aldı. Sitemiz üzerinden de paylaşımını yaptığımız sızıntı ROM, beta olmasına rağmen sorunsuz çalışmaktadır.  Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi Türkiye'ye belki gelmedi ama  Türkiye'de de satışı bulunan Samsung Note Edge N915F modeli içinde Lollipop sürümü mevcut rahatça kurulumunu yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note Edge Lollipop sürümünü kurma rehberi. 

note edge video still
Samsung Galaxy Edge / © ANDROIDPIT

Samsung güncellemede hızını kesmiyor. Rakip telefon üreticilerine oranla hızlı bir güncelleme grafiği çizen Samsung, şimdiye kadar Note 3, Galaxy S4, Galaxy S5 ve son olarakta Note 4'e Lollipop güncellemesini dağıttı.
Güncelleme henüz Türkiye'ye gelmiş değil, biliyorum sizler de sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Ülkemizde Lollipop güncellemesini ilk alan S serisinin son üyesi olan Galaxy S5 olmuştu. S5 güncellemesini kuran kişiler şarj süresinde ciddi bir artışın olduğunu ve çalışma performansında da bir artış olduğunu dile getirmişlerdi. Note Edge'ye verilen Lollipop 5.0.1 güncellemesi ne gibi değişiklikler sunacak merak konusu. 

kurulum rehberi
Kurulum arşivi/ © AndroidPIT

Aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun olan lollipop sürümünu bulup kurulumunu yapabilirsiniz. 

Samsung Galaxy Note 3 Lollipop kurma rehberi 

Samsung Galaxy Note 4 Lollipop kurma rehberi 

Samsung Galaxy S5 Lollipop kurma rehberi

Samsung Galaxy S4 Lollipop kurma rehberi 

Siz telefonunuza Android Lollipop güncellemesini kurdunuz mu ?No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!