This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung'un yeni büyük ekranlı tabletinin fotoğrafları daha geçtiğimiz gün basına sızmıştı. 7-10 Ocak'ta Las Vegas'da yapılacak CES (Consumer Electronics Show- Tüketici Elektroniği Fuarı) tanıtılması beklenen dev tabletin teknik özellikleri de basına sızdı.

galaxy note pro 12 2 leak
CAPTION – REPLACE ME! / © CDP Korea

CDNet Korea'nın aktardıklarına göre Samsung garip bir şekilde tableti şirket içinde görücüye çıkardı fakat çalışanlarının tablete dokunmasını engelledi. Bu açıklama aslında sızan fotoğrafı tam olarak açıklıyor. Fotoğraftan Samsung'un büyük ekranlı Galaxy Note Pro tabletinin nasıl görüneceği yavaş yavaş belirmişti. Şimdi ise teknik özelliklere dair tahminler basına sızdı. Tahminlere göre Galaxy Note Pro;

  • 2560 x 1600 çözünürlüğünde LCD ekran,
  • 2.4 GHz saat hızında çalışan bir işlemci,
  • 3GB bellek (RAM) kapasitesi,
  • 9500mAh batarya,
  • ve Android'in 4.4 KitKat sürümü

gibi özellikleri barındırması bekleniyor. Eğer bu bilgiler doğru çıkarsa Galaxy Note Pro, Samsung'un en büyük pil kapasitesine sahip olan tablet ünvanını kazanacak.

Tabletin 770 gr ağırlığında olacağı ve boyutlarının yaklaşık 295mm'ye 203mm (Ekran boyutu 14.1 inç) olacağı da sızan bilgiler arasında.

Bütün bu bilgiler henüz “dedikodu” niteliğinde. Fakat eğer gerçek olursa Galaxy Note Pro diz üstü bilgisayarlara (hatta ultrabook'lara) olan ihtiyacı ortadan kaldırabilir! En iyisi bekleyip bu sihrin gerçekleşmesini görmek!

Siz bu boyutlardaki bir tableti diz üstü bilgisayara tercih eder miydiniz?

Vasıtasıyla Androidauthority Kaynak: ZDNet

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!