This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy NX: Samsung'dan Yeni Bir Android Kamera Daha

Her hafta yeni bir cihaz tanıtan Samsung'un bu haftaki süprizi Android işletim sistemi ile çalışan bir dijial kamera. Samsung Galaxy NX isimli yeni cihaza göz attığımızda karşımızda çok ciddi bir kamera ve yanında bildiğimiz Galaxy akıllı telefonların çizgisinde olan bir cihaz görüyoruz. 

tinhte Samsung Galaxy NX 2
Samsung Galaxy NX:  / © Tinhte

Kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy S4 Zoom ile Samsung akıllı telefon piyasasında fotoğraf çekimi anlamında bugüne kadar hiç bir cihazın ulaşamadığı bir noktaya gelmiş ve 10 X optik zoom yapabilen bir kamera ile Android 4.2.2 mobil işletim sistemli bir akıllı telefonu bir araya getirmeyi başarmıştı. 

Yazının hemen girişinde ve aşağıda yer alan Galaxy NX'e ait fotoğraflar Vietnamlı teknoloji sitesi Tinthe üzerinde yayınlandı. Fotoğraflarda net olarak görebileceğiniz üzere yeni Samsung kameranın en azından üç farklı değiştirilebilir lens seçeneği bulunmakta. Galaxy NX'in fotoğaf çekim kalitesinin 20.3 megapiksel olduğu belirtldi. Cihaz aynı zamanda 1080 p gücünde Full HD video kaydı yapabiliyor.

tinhte Samsung Galaxy NX 1
© Tinhte

Cihazın arka yüzünde yer alan dokunmatik kontrol ekranının boyutu 4.3 inç. Ekranın hemen yanında bir takım donanım tuşları yer alıyor. Samsung'un yeni kamerası Galaxy NX'i 20 Haziran tarihinde Londra'da yapılacak olan Samsung etkinliğinde görücüye çıkarmasını bekliyorum. An itibariyle cihazın piyasaya çıkış tarihi hakkında henüz kesinleşen herhangi bir bilgi bulunmamakta.

tinhte Samsung Galaxy NX 3
 © Tinhte

Vasıtasıyla Sammy Hub Kaynak: Tinhte

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!