This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Samsung'dan Çift Sim Kartlı Telefonlar:Galaxy Pocket Neo & Galaxy Star

Samsung bugün itibariyle düşük bütçeye uygun iki adet Android telefon tanıttı. Galaxy Pocket Neo ve Galaxy Star isimli cihazlar üzerinde uzun zamandır devam etmekte olan spekülasyonlar böylece son bulmuş oldu. Her iki cihaz içerisinde de çift sim kart girişi imkanı ve Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sisteminin yerleşik olarak gelmesi ilk etapta en dikkat çekici noktalar. Ayrıntıları yazının devamında bulabilirsiniz.

GALAXY Pocket Neo
Samsung tarafından tanıtılan yeni telefonlardan Galaxy Pocket Neo / © Samsung

Samsung Galaxy Pocket Neo

İlk olarak yazının girişinde görüntülenen Galaxy Pocket Neo'ya göz atalım. Galaxy Pocket Neo'nun Avrupa pazarı satış fiyatının 150 EUR yani 350 TL'nin altında olması bekleniyor. Galaxy Pocket Neo'nun öne çıkan teknik özelliklerine bakıldığında cihazın içerisinde 850 MHz'lık tek çekirdekli bir işlemcinin yer aldığı dikkat çekiyor. Başlangıç seviyesi cihazı Galaxy Pocket Neo 4 GB'lık dahili depolama kapasitesi ve de 32 GB'a kadar yükseltilebilen microSD kart girişine sahip. İçerisinde Android 4.1.2 işletim sistemi ile gelen Galaxy Pocket Neo'yu özel kılan en özelliklerden birisi de çift sim kart girişine imkan veriyor oluşu.

GALAXY Star
Samsung tarafından tanıtılan yeni telefonlardan Galaxy Star / © Samsung

Samsung Galaxy Star

Galaxy Pocket Neo ile hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Galaxy Star 1.0 GHz'lk işlemcisi ile aynı gün tanıtıldığı Galaxy Pocket Neo'ya fark atıyor. Çift sim kart girişi ve Android 4.1.2 avantajlarına sahip olan yeni Galaxy Star'ın girş seviyesi telefonlarda kendisine önemli bir yer edinmesi beklenebilir. 

Yeni Nesil Galaxy Ace Yolda

Geçtiğimiz sene Galaxy Ace 2'yi görücüye çıkaran Samsung'un Ace serisinin devamı olacak cihazı çok yakında tanıtacağı Sammobile üzerinden duyuruldu. 4.0 inçlik ekrana sahip olacak yeni nesil Galaxy Ace içerisinde 1.2 GHz'lık işlemci, 4 GB'lık dahili hafıza, 1500 mAh'lık pil ve Android Jelly Bean işletim sistemi ile geliyor olacak. Galaxy Ace için öngörülen tanıtım tarihi ise Haziran 2013 sonu. Gelişmeleri yakından takip etmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Sammobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!