This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Galaxy S Advance için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi

Her ne kadar Samsung ile arasında resmi bağ bulunmuyor olsa da Güney Koreli teknoloji devinin mobil cihazlarıyla ilgili hemen hemen tüm gelişmelerin neredeyse hatasız olarak sızdırıldığı Sammobile sitesi üzerinde Samsung Galaxy S Advance (GT-I9070) için Android 4.1 (Jelly Bean) güncellemesinin Ocak 2013 içerisinde yayınlanmaya başlanacağı duyuruldu. Ülkemizde hala içerisinde Android 2.3 ile satışa sunulan bu cihazın bir anda Android 4.1 gibi güncel bir sürüme çıkacak oluşu gerçekten ilginç.

(c) Samsung

Ülkemizde mevcut piyasa koşullarında bugün (03.12.12) itibariyle ortalama 850 TL ile kendisine alıcı bulan Samsung'un bu çift çekirdekli telefonunun içerisinde yer alan mobil işletim sistemi sürümünün bir anda Android 4.1'e yükselecek olması bu cihazın sahipleri ve de satın almayı düşünenleri için gerçekten çok iyi bir haber. Zira telefon bir anda sahip olduğu cazibeyi çok ciddi bir şekilde arttırıyor olacak.

Bu arada bu haberin hala söylenti aşamasında olduğunu fakat bugüne kadar Sammobile üzerinden sızan hemen hemen tüm Android güncelleme haberinin gerçekleştiğini hatırlatmak isterim.  Bakalım 4 inçlik Amoled ekrana sahip, 5 megapiksel kameralı ve çift çekirdekli kalbur üstü Galaxy S Advance'in kullanım tecrübesine bambaşka lezzetler katacak olan güncelleme Türkiye'ye ne zaman gelecek. Gelişmelerden Galaxy S Advance sahiplerini ve bu cihazı satın almayı düşünenleri haberdar ediyor olacağız.

 

Fotoğraf: Samsung

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!