This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung'un yeni amiral gemisi ile birlikte duyuracağı iki kenarı kavisli akıllı telefonu Galaxy S Edge, sonunda yüzünü gösterdi. İşte Cnet Kore'nin paylaştığı fotoğraflar.

00 1425057695
Galaxy S Edge / © CNet

Samsung'un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S6 ile birlikte duyuracağıGalaxy S6 Edge, sonunda yüzünü gösterdi.

Bugüne kadar sadece kenarını köşesini gördüğümüz Galaxy S6 Edge, teknik özellikler bakımından Galaxy S6 ile aynı donanımı sunacak.

Metal kasa, plastik arka kapak!

Tasarım olarak da Galaxy S6 ile aralarında kavisli kenarlar dışında önemli bir fark olmayacağı söylenen Galaxy S6 Edge, paylaşılan görsellere göre metal bir ana kasa ve plastik arka kapak ile geliyor.

01
Galaxy S Edge / © CNet

Yan kenarları ince olduğu için MicroSD ya da SIM kart girişi olmayanGalaxy S6 Edge'in arka kapağı muhtemelen açılabilecek.

Daha geniş ekran!

Bugüne kadar gelen sızıntılar çerçevesinde ortaya çıkan özelliklerine bakıldığında, kavisli kenarları nedeniyle Galaxy S6'dan biraz daha büyük ekranlı olacak Galaxy S6 Edge, muhtemelen 5.4 inç dolaylarında bir ekrana sahip olacak.

Quad HD çözünürlük ile pikselleri saymanın çok zorlaşacağı Galaxy S6 Edge, Corning Gorilla Glass 4 ekran korumasına sahip olacak.

02
Galaxy S Edge / © CNet

3 GB RAM, 32 GB depolama ve 128 GB kadar MicroSD kart desteği sunacakGalaxy S6 Edge, Exynos 7 Octa işlemciye sahip olacak.

Ek olarak 20 megapiksel arka kamera, 5 megapiksel ön kamera sunacağı bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılar çerçevesinde söylenen özellikler olsa da, detaylı özellikleri Galaxy Unpacked 2015 etkinliğinde öğrenebileceğiz.

Kaynak: Shifdelete

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!