This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Galaxy S2 için Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi Şubat 2013'de

 Samsung tarafından dünyanın en önde gelen teknoloji haber portallarından CNET'in Asya temsilciliğine yapılan açıklamada firmanın Galaxy S2 telefonlar için Android 4.1 Jelly Bean güncellemesini Şubat 2013'den itibaren dağıtılacağı belirtildi. Milyonlarca Galaxy S2 kullanıcısını ilgilendiren habere göre güncellemenin ilk dağıtılacağı ülke Singapur olacak.

 Samsung tarafından güncelleme ile ilgili yapılan açıklamanın detayları dikkatli okunduğunda Galaxy S2 cihazları için gelecek olan güncellemenin OTA güncellemesi şeklinden ziyade Samsung Kies üzerinden dağıtılacağı mesajının yattığı görülüyor. Galaxy S2 kullanıcılarına ilk defa Galaxy S3 ile beraber gelen Smart Stay (ekrana baktığınız sürece ekranın aydınlatılması özelliği) gibi hoş eklentileri de beraberinde getiren Android 4.1 Jelly Bean güncellemesinin boyutunun 1 GB kadar olacağı belirtildi. Şu an itibariyle herhangi bir ülke için kesinleşen bir tarih bulunmuyor.

Bu arada Galaxy S2 cihazlarını Samsung tarafından yayınlanmış olan bir Custom ROM kurulumu yoluyla manuel olarak güncellemek isteyenler; buraya tıklayarak bir kaç hafta önce haber portalımız üzerinde yayınlanan fotoğraflı kurulum yazımızda ihtiyaç duydukları tüm adımları ve dökümanları kapsamlı bir anlatım eşliğinde bulabilirler.

 

Fotoğraf hakları: AndroidPIT

Kaynak: CNET Asia

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!