This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy S2 ve S3 için Jelly Bean Güncellemeleri 2 Ay İçerisinde Mi?

Son olarak Galaxy S3 modelinde 10 milyon adetlik satış hedefini geride bırakarak rekor bir satış hacmiyle piyasaya adeta damgasını vurmuş olan Samsung için S2 ve de S3 telefonlarında Android Jelly Bean güncellemeleri ve de olası güncellemelerin tarihi konuşulur oldu. Sam Mobile haber kaynağına göre güncellemeler beklenenden daa önce bir tarihte gerçekleşecek.

Öncelikle an itibariyle Samsung firmasının konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklamada bulunmamış olduğunu belirtelim. Fakat Sam Mobile gibi güvenilir haber kaynaklarına göre güncellemeler şu anda test aşamasındalar.

Galaxy S2 ve de S3'ün yanında tabletler ve de Galaxy Note hakkında ise henüz piyasaya sızmış bir bilgi ise bulunmamakta. Bu noktada elimize herhangi bir bilgi ya da uyum ulaştığı takdirde sizlerle paylaşacağız.

Eğer Samsung yukarıda değinmiş olduğumuz güncellemeri önümüzdeki sekiz hafta içerisinde yapacak olursa Android piyasasını ne kadar ciddi bir şekilde domine etmek istediğini bir kez daha göstermiş olacak. Galaxy S3 zaten günümüz itibariyle piyasadaki en ciddi akıllı telefon olma özelliğine sahip. Galaxy serisinin önceki sürümü olan S2 sahipleri de Jelly Bean  4.1 güncellemesinden sonra memnuniyetlerini arttırmış olacaklardır. Bu sayede Samsung'un kullanıcı memnuniyeti istatistiklerinde ciddi bir artış olacağını düşünüyoruz.

Bekleyelim ve neler olacak görelim,

Footoğraf hakları: galaxys3reviews.net

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!