This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 2 comments

Galaxy S3 Cihazların Aniden Kapanma Problemi Çözüldü

Bundan bir kaç hafta önce Samsung Galaxy S3 telefonların aniden kapanmalarına sebep olan bir güvenlik açığının varlığından bahsetmiştik. Yine aynı dönemde Samsung ilgili sıkıntı üzerinde çalışmaların devam ettiği yönünde bir açıklama yapmıştı. Firmadan yapılan son açıklamada ise Galaxy S3 cihazlarda yaşanan ''aniden kapanma'' sorunun üstesinden gelindiği belirtildi.

 

Her ne kadar Samsung ile doğrudan bir bağı olmasa da firma hakkındaki kritik haberlerin geçildiği SamMobile platformuna Samsung yetkililerinin verdiği demeçte Galaxy S3 cihazların aniden kapanmasına neden olan ''bug''ın sadece 16 GB'lık telefonlar için söz konusu olduğu ve de bu sıkıntının firma tarafından geliştirilen bir custom ROM'un yüklenmesi yoluyla giderilebileceği açıklandı. 

Bu arada firmanın söz ettiği custom ROM'un ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz tam bir bilgi bulunmamakta. AndroidPIT olarak bizler Almanya'daki iletişim kanallarımız üzerinden Samsung'un ilgili ROM'u yayınladığı haberini alır almaz haber portalımız üzerinden okuyucularımızı bilgilendireceğiz. 

 

Fotoğraf hakları: AndroidPIT

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • cevap veren yokmu????

  • merhaba, benimde s3um var. sabah sarjdan cikardiktan sonra biraz kullandim, kahvalti ettikten sonra yine bakiyim dedim ama telefon kapaliydi ve acilmiodu. anakarti bozulmus olabilir diyorlar, yardimci olabilirmisiniz acaba??

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!